Учні школи №5 м.Тернопіль, які вивчають німецьку мову та поєднують своє захоплення мистецтвом з вивченням мови, випустили вже сьомий календар у рамках участі у шкільному проєкті. «Кожен рік ми прагнемо принести щось нове та незвичайне у світі календаря, а цього разу ми вирішили поділитися нашими мріями, світлими та добрими, з непохитною вірою в перемогу добра над злом», – зазначає Ольга Мариніна, керівник проєкту, вчителька німецької мови, заступник директора школи.
У зв’язку з війною, яка триває в нашій країні, творча команда вирішила використати цей проєкт для збору коштів на підтримку наших Збройних Сил та зробити свій внесок у перемогу України. Реалізовуючи календар, минулого року учням вдалося зібрати 40 000 гривень, які були передані до Благодійного фонду Сергія Притули. Цього року було зібрано 52 350 гривень.
За останні роки ми вже познайомили читачів з українськими звичаями та традиціями (2018), представили відомих німців (2019), розповіли про німецькі прислів’я й приказки, які мають відповідники в українській мові (2020), висвітлили винаходи німецького народу (2021), запросили до нашого рідного міста Тернопіль (2022) та поділилися власними переживаннями, пов’язаними з війною, у 2023 році.
Календар на 2024 рік – це не лише засіб відліку часу, а й невичерпне джерело натхнення та підтримки. Ми запрошуємо Вас поділитися нашими мріями та долучитися до нашої спільної місії зробити світ кращим!
![](https://provse.te.ua/wp-content/uploads/2024/04/m-2-150x150.jpg)
Перший – для будинку, другий – для подвір’я: 2 прилади для підтримки ідеальної чистоти
![](https://provse.te.ua/wp-content/uploads/2024/04/unnamed-4-150x150.jpg)