Активну молодь запрошують з усієї України на мандрівний табір “Стежками князів Острозьких”

Поділитися

З 23 по 27 травня на Рівненщині відбудеться щорічний мандрівний табір «Стежками князів Острозьких». Цьогоріч табір вкотре об’єднає близько сотні молодих людей з різних куточків України.

Мандрівний табір «Стежками князів Острозьких» ще у студентські роки заснував голова ГО «Центр суспільних перетворень» Юрій Устимчук разом із однодумцями. У свій перший похід табір вирушив у 2015 році.

Особливістю табору «Стежками князів Острозьких» є його дві основні складові:

 – пішохідно-мандрівна, що ознайомить учасників із діяльністю УПА на півдні Рівненщини (зокрема двома важливими подіями):

Першою конференцією поневолених народів Європи та Азії 1943 року та найбільшою битвою УПА під Гурбами 1944 року. Ці історичні події заглиблюють до самих витоків роду Острозьких, включно з їхньою роллю в житті України та постатями, які дотичні до князів Острозьких (брати Наливайки, гетьман Петро Конашевич-Сагайдачний, Герасим Смотрицький та інші).

вишкільна складова ознайомить учасників та допоможе відпрацювати навички тактичної медицини, орієнтування, основ альпінізму, тактики, управління дронами, навички виживання в екстремальних умовах та включає в себе проведення різноманітних практичних занять та навчально-розважальних інтерактивів.

Дві складові табору є ідейними цінностями щорічного походу, адже основна мета цього проєкту познайомити учасників з історією краю або ж збагатити знання про місцевість Рівненщини та вишколити практичні й теоретичні навички молоді.

Цьогоріч учасники матимуть п’ять днів, щоб поринути в атмосферу таборового життя, а програма включатиме заняття й активності, які будуть корисними та необхідними кожному в повсякденному житті. 

«Стежками князів Острозьких»— це можливість на декілька днів вирватися зі звичного життя та поринути в атмосферу мандрів та середовище активних людей з усієї України. Це своєрідне випробування себе, багато історій, нові навички, які 100 відсотків будуть корисними в повсякденному житті, пізнавальні та цікаві заняття, нові друзі та спогади, які назавжди залишаться в серці», — зазначають організатори.

Взявши участь у мандрівному таборі Ви можете, заповнивши анкету за посиланням.

Проєкт реалізовується ГО Центр суспільних перетворень за фінансової підтримки Міністерства молоді та спорту України.

Google показав новий смартфон Pixel 8a

В прокат вийшов довгоочікуваний фільм “Будинок “Слово”. Нескінчений роман” про письменників “розстріляного відродження”