Психологія простими словами. У Тернополі проведуть відкритий тренінг від психологині про боротьбу зі стресом

Поділитися

 

5 липня у Тернополі проведуть безоплатний психологічний тренінг для дорослих. Учасникам розкажуть про методи боротьби зі стресом, першу психологічну допомогу та формування психологічної стійкості.

Про це повідомляють організатори. Вони кажуть: тренінг буде корисний всім дорослим — адже тема стосуватиметься відновлення ментального здоров’я та психологічної стійкості в умовах війни.

«Дбати про своє ментальне здоров’я у стресовий період складно, до того ж далеко не всі можуть звернутися по допомогу до професіоналів. На тренінгу поговоримо, як знизити рівень ситуативної і особистісної тривожності та поділимося дієвими практиками для відновлення ментального здоров’я. Ми допоможемо учасникам долати стрес та працювати продуктивніше», — зазначають у просторі.

На зустрічі учасники вивчать техніки медитації, дихання та концентрації, які допоможуть приймати свої емоції, розслаблятися і знаходити внутрішню гармонію. Тренеркою зустрічі буде кваліфікована психологиня Ірина Марчук.

Зустріч із психологинею відбудеться у п’ятницю, 5 липня, о 16:30 за адресою вул. Коперника, 16 (Гончаренко центр Тернопіль). Для участі достатньо зареєструватися за цим посиланням.

«Приходьте до нас, якщо постійно почуваєтеся втомлено та виснажено, дратуєтеся з найменшого приводу, чи відчуваєте постійне занепокоєння. Психологиня розкаже, як повернутися на свій життєвий шлях та насолоджуватися кожним днем», — додають організатори.

 

Війна і добробут: як українці бачать майбутнє влітку 2024-го

Чому треба скептично сприймати інформацію в соцмережах?