Співачка Tayna Rits презентувала нову пісню “Розкажу”, яка є відвертою сповіддю та новим етапом розкриття її особистості

Поділитися

Цікаве поєднання сучасного етно та попмузики у пісні “Розкажу” гарно підкреслює головну ідею пісні – прояв внутрішньої сили духу та віри в себе.

Tayna Rits розповідає про труднощі та випробування, з якими боролася, і про мрії, заради яких прагнула пройти цей нелегкий шлях. Щиро створюючи пісні, вона хоче, щоб слухачі відчували її енергетику та знаходили зцілення та підтримку через музику!

У кожному рядку Tayna Rits ділиться своїми думками, переживаннями та внутрішньою трансформацією. Пісня “Розкажу” як емоційне зізнання, що охоплює усі барви життєвого шляху співачки!

“Це пісня про зізнання усього того, що було в моєму житті, через які складнощі, уроки, випробування мені доводилося проходити, і продовжую проходити. Це про ті почуття, які всі ці роки я тримала у собі, а зараз я відкриваюся. У мене більше немає страху відкритися людям, і своїм прикладом я надихаю інших людей відкриватися, і вони стають щасливими. А для мене головне, щоб світ навколо мене був таким же відкритим і щасливим, як те, що я проживаю і відчуваю”,- відверто ділиться співачка!

Натхненням до створення пісні стала випадкова зустріч Tayna Rits, коли вона була переселенцем в Норвегії, з людиною, що вислухала її сповідь. Вони говорили до світанку, і після довгого одкровення артистка відчула полегшення, та бувши натхненною глибокими емоціями, Tayna, взялася за написання пісні “Розкажу”.

“Коли я написала цю пісню і вперше заспівала її наживо, я відчула полегшення. Через цю пісню я відверто висловила свої почуття і зізналася в тих діях, які робила у своєму житті та через які мені доводилося проходити”.

Співачка активно поєднує свою творчу кар’єру з тілесно-голосовою терапією, де використовує свій голос для зцілення та розслаблення людей! Tayna Rits займається організацією культурних івентів з метою об’єднання людей за допомогою музики!

Ранній старт: енергетична криза змушує міста розпочати навчальний рік у серпні

На Тернопільщині судитимуть місцевого мешканця за «злив» інформації ворогу