Як сьогодні виживає Київ у люті морози

Поділитися

Це – один з Пунктів незламності, що розміщений у житловому масиві Троєщина в Києві. Цей комплекс для обігріву надали США в рамках гуманітарної допомоги, розповіли DW в ДСНС. Він складається з 6 наметів, кожен з них утеплений, має окремий електрообігрівач, підведену електрику.
Частина наметів розрахована на те, щоб там могли розміститися навіть на ночівлю 20-30 людей, в інших передбачене місце, де можна посидіти або попрацювати. Окремо передбачений намет, де можна взяти гарячу їжу. Також є польова кухня, де цілодобово можна попити гарячі напої або взяти воду з собою.
На місці чергують рятувальники Нацгвардія, поліція, є медики і психологи ДСНС. Однак під час повітряної тривоги перебувати в наметах не можна – чергові рятувальники мають показати, де найближче укриття.

Учасники бойових дій не мають права на першочергове житло в Україні