Хлопці та дівчата живуть в бункерах схожих до тих, де переховувалися повстанці УПА.
Протягом трьох днів слухають лекції, займаються фізичною підготовкою, вчаться битися та проходити смугу перешкод.
Під час навчань з самооборони тренер вчить відбиватися від трьох нападників.
“У вуличній ситуації, коли на вас йдуть троє – перше, на що потрібно дивитися – щоб ніхто не зайшов ззаду. Той з трьох, хто починає говорити, – балабол. Він ніколи не буває найсильнішим. Найсильніший – той, хто дивиться вперед впевнено, не стрибає, не переминається на ногах. Визначаєте його, а далі варіант такий – заговорюєте їм зуби, хапаєте одного і штовхаєте на найсильнішого. В цей час пробуєте вирубати третього і відбігти – найти якусь арматуру, цеглу. Це ж вулична бійка проти трьох – не треба показувати, що ви великі воїни, бо можуть голову проламати. Головне – залишитись цілим”, — розповіла „тризубівцям” майстер єдиноборств під псевдо Калина.
Під час вишколу „тризубівці” не використовують своїх прізвищ та імен – звертаються один до одного за вигаданими псевдо.
Ті хто, забувшись, звертаються до когось по імені, можуть отримати покарання – відтискання від землі на кулаках. За серйознішу провину можна потрапити на так званий „фітнес-центр”.
На зимовий вишкіл в Слав’ятин приїхало близько 50-ти активістів та прихильників „Тризубу” – з Львівщини, Франківщини, Київщини, Дніпропетровщини, Донбасу та інших регіонів України, пише “Газета по-українськи”