111

Як зазначив організатор заходу, голова клубу «Сакура» Микола Мамчур, напрацювання прийомів так званого «вуличного» бою та прийомів проти пістолета і ножа відбувалися роками. Але зараз цьому є юридичне підґрунтя і свою працю вони презентували для використання в майбутньому реєстровим козацтвом. За це отаман Сергій Білий подарував всім учасникам змагання книги про Сірка та Бандеру.
Пан Мамчур зізнався, що в основі такої техніки лежить його особистий досвід, коли він тренував представників Національної гвардії та мав власну охоронну фірму.
«Я впевнений, що можу також долучитися до підготовки і тих, хто служитиме в рядах муніципальної міліції», – зазначив пан Микола.
Щодо самої техніки, то він дослідив, що під час вуличної сутички, людський пульс сягає 170 ударів за хвилину, тому нетреновані в таких умовах люди, навіть будучи спортсменами, можуть втратити самоконтроль. Тому важливо натренувати себе в умовах, що близькі до реальності, та вміти контролювати себе в екстремальних ситуаціях.
Як і передбачено в таких заходах, на турнірі були присутні лікар та суддя, що слідкував за часом та виставляв черговість боїв.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.