111


Художникам, які не мають власних приміщень для роботи, в Тернополі пропонують працювати на вулиці, тому днями і стартувала акція “Художники без майстерні”. Як відомо, в Парижі є Монмартр, у Києві – Андріївський узвіз, у Москві – Арбат. Це не просто вулиці, а цілі райони, де художники живуть і працюють. І така діяльність не тільки формує неповторне обличчя і надає якусь родзинку містах, але і дозволяє їм істотно наповнювати свої бюджети.

У Тернополі вже давно на затишній і старовинній вуличці Валова в самому центрі міста місцеві, та й не тільки, художники виставляють для загального огляду свої картини. Ну і, звичайно, продають їх, а мешканці та гості Тернополя їх охоче купують. У зв’язку з цим маленька вулиця вже давно стала візитівкою міста. І ось тепер ініціатори акції “Художники без майстерень” хочуть перетворити цю вулицю не просто у виставку-продаж картин, але і щоб на ній могли працювати місцеві художники, що має додати Тернополю, який для багатьох є нехай і невеликим, але все ж європейським містом, ще більше престижу. Одним з партнерів проекту “Художник без майстерень” є тернопільське відділення фонду “Карітас”. І саме вони стали першими, хто надав художникам приміщення для роботи.

У майбутньому, впевнені ініціатори акції, цей проект буде розвиватися. Можливо навіть буде організована громадська організація, яка об’єднані не лише митців, а й поетів, музикантів та письменників.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.