111

 

«ТАБАЧНИК свідомо зменшує освітній рівень українців, видаючи рекомендації ректорам ВНЗ України скорочувати заявки держзамовлень на навчання студентів у вищій школі. Мало того, що цей чиновник намагається підмінити законні норми навчання 50% студентів країни на бюджетному фінансуванні, він позбавляє єдиної можливості здобути вищу освіту дітей із малозабезпечених сімей та сирот», – переконаний заступник голови УНП Володимир ШОВКОШИТНИЙ, коментуючи лист Міносвіти ректорам підпорядкованих ВНЗ № 1/9-3 від 6 січня 2011 року.

За словами ШОВКОШИТНОГО, „найбіднішими студентами в Україні є етнічні українці, переважно з сільської місцевості. Скорочення частки бюджетників у ВНЗ є виключно расистською політикою Міносвіти щодо представників титульної нації щодо обмеження їхнього права на вищу освіту”. «Звертаю увагу міністра ТАБАЧНИКА, що статтею 53 Конституції України гарантується безоплатність вищої освіти в державних і комунальних навчальних закладах», – зазначив заступник голови УНП.

«ТАБАЧНИКА треба гнати з уряду за расистську діяльність та за порушення конституційних норм – це обов’язок гаранта Конституції ЯНУКОВИЧА», – заявив Володимир ШОВКОШИТНИЙ.

Для Тернополя цей наказ зменшить набір студентів на бакалаврат на 50%. Відповідно на стільки ж втратить роботу кількість викладачів. Конкурс стане вдвічі більшим. Не заможні діти просто не зможуть отримати вищої освіти.

1 comment

  1. qwanto

    Та того жида пархатого Табаку з України копняками гнати,урод єб.ний.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.