25 лютого у Тернополі цілий день “Вуличне радіо” транслюватиме поезії Лесі Українки

Поділитися

 Запрошуємо тернополян, а також журналістів місцевих, регіональних та всеукраїнських ЗМІ взяти участь у заходах, котрі організовує Тернопільська міська рада з нагоди 140-ї річниці від дня народження Лесі Українки

 У п’ятницю, 25 лютого о 16 год. у ПК «Березіль» відбудеться урочиста академія «Княгиня Духу». На ній присутнім представлять літературно-музичну композицію Оксани Іваненко за творами Лесі Українки «Будуть інші співці після мене».

Протягом дня «Вуличне радіо» транслюватиме поезії Лесі Українки.

Творчі напрацювання поетеси вшанують також в Батумі, де вона неодноразово бувала і часто писала про це грузинське місто. У Батумі Тернопільська міська рада передасть книги Лесі Українки.

26 лютого 2011 року о 18 год. твори Лесі Українки звучатимуть і з малої сцени драмтеатру. Глядачі зможуть насолодитися моновиставою Володимира Воляника з Хмельницького. Хмельницький театр в Тернополі вперше. Виставу у його виконанні за творчістю Лесі Українки тернополяни побачать за сприяння міського голови Сергія Надала та голови Тернопільської обласної ради Олексія Кайди.

У вівторок, 1 березня, о 13 год. у Центральній дитячій бібліотеці відбудеться представлення літературно-музичної композиції «Любов. Страждання. Боротьба і слово».

Тернопіль гастрономічний

Тернополяни забили тривогу до Азарова