А ви знаєте чому в Тернополі страйкують перевізники? (відео)

Поділитися

Заява перевізників

  1. Вважаємо, що Тернопільською міською радою оголошено умови конкурсу на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах м.Тернополя з порушенням вимог Закону України “Про захист економічної конкуренції”, Закону України “Про автомобільний транспорт”, Постанови Кабінету Міністрів України від 03.12.2008р. №1081.
  2. Об’єкти конкурсу сформовані таким чином, що унеможливлюють рівноправний доступ учасників до них, а також є нерівноцінними щодо рентабельності маршрутів.
  3. Перевізники неодноразово звертались щодо цих порушень до влади, але це не дало результатів. Тому акція непокори – це спроба бути почутим владою, це вимоги перевізників припинити диктатуру управління транспорту, це намагання захистити рівні права для всіх, хто працює в сфері перевезень.
  4. Всі дії управління транспорту спрямовані на те, щоб змусити власників автобусів віддавати свої машини в оренду комунальному підприємству для того, щоб “начебто наповнити міську казну а рахунок коштів за випуск автобусів”, а насправді для монополізації та необмеженого впливу на перевізників.
  5. Ми хочемо уникнути “колективізації”, подібної до тієї, що була в перші роки радянської влади. Ситуація повторюється – хто хоче вижити, має віддати своє майно (колись корову, тепер автобус) в колгосп (чк колись) або в комунальне підприємство (як тепер). Адже комунальне підприємство на сьогодні не має жодного автобуса у власності, як колись колгоспи не мали своїх корів.
  6. Не вартість проїзду, яким влада спекулює, а нерівноправні та незаконні умови конкурсу, є причиною акції непокори. Це черговий крок для того, щоб влада все таки ПОЧУЛА перевізників, які в 2005 році інвестували свої кошти в розвиток Тернополя. Тим самим підняли рівень оновлення міських пасажирських  автобусів на один з найвищих в Україні. А також створили робочі місця і забезпечили якісне перевезення мешканців міста. Не забувайте, що водії, перевізники, слюсарі, медики та інші, що працюють в транспорті – це теж люди, теж ТЕРНОПОЛЯНИ. І за свою людську гідність будуть боротись.

Чому страйкують тернопільські перевізники? (фото)

У Тернополі зявиться “Радянська жінка”