«Бомбічеські» роковини Януковича у Тернополі

Поділитися

 25 лютого 2010 року у місті Тернополі, з ініціативи координаційної ради громадських організацій «Українська справа», відбудеться «Урочиста» академія, присвячена роковинам президентства Віктора Януковича. Під час цього, як його уже встигли наректи – «бомбіческого»  заходу буде проаналізовано хід реалізації передвиборчої програми В. Януковича «Україна для людей», обговорено суспільно-політичну ситуацію в державі, розвиток економіки, стан свободи слова, духовності тощо.

«До участі в «бомбіческій» академії ми запрошуємо знаних представників громадських організацій, трудових колективів, профспілок, ЗМІ та, звісно, влади, – наголошує один із лідерів «Української справи» Тарас Гребеняк. –  Це перша, в сучасній Україні, спроба провести відкритий публічний діалог про проблеми як загальноукраїнського, так і місцевого масштабу. Наша мета – увімкнути Україну, в першу чергу, для наших же громадян, відкрити очі на правду».

«Урочиста» академія розпочнеться о 16.00 в приміщенні ПК «Березіль». За словами організаторів, у програмі академії передбачається проведення конкурсів, лотереї, відбудеться, також, нагородження грамотами тернополян, які зайняли гідну громадянську позицію у боротьбі проти антинаціональних кроків діючої влади та концерт.

Перед початком академії, 25.02.2011, о 15.45 у фойє ПК «Березіль» (2 поверх) відбудеться брифінг для українських та міжнародних журналістів.

На Тернопіллі товариства „пов’язали” діяльність на 1,1 млн. гривень

Новий online журнал ПроТернопіль стартував в мережі Інтернет!