Новий online журнал ПроТернопіль стартував в мережі Інтернет!

Поділитися

Наша мета – стати необхідним джерелом найрізноманітнішої, корисної і цікавої інформації, щодня повідомляти останні найважливіші новини міста, знайомити з цікавими особистостями Тернополя – підприємцями, політиками, митцями і просто хорошими людьми, які сьогодні творять історію нашого міста.

• Особливу увагу ми присвячуємо розповідям ПроТернопіль, як унікальний туристичний край – розповідаємо про наймальовничіші куточки міста і області, цікаві історичні факти.
Ми хочемо показати тернополянам і нашим гостям Тернопільщину такою, якою
бачимо її ми! З її унікальною природою (мальовничі гори, водоспади, каньйон,
печери) і архітектурними пам’ятками (палаци і замки, унікальні старовинні деревяні
церкви, споруди, які були свідками великих історичних подій). Адже Тернопільщина
– це унікальне місце, де Ваш відпочинок може бути і приємним, і цікавим, надовго залишивши яскраві спогади у памяті і на фото.

Крім того, для Вас ми збираємо важливу комерційну інформацію – пропозиції тернопільських фірм і підприємств, а також корисні довідки і телефони міста.

Тут ви можете розмісти безкоштовне приватне оголошення, проглянути анонс подій, прогноз погоди і курс валют. А ще привітати зі святом близьку Вам людину!

Усі зауваження і побажання щодо інформації, яку б Ви хотіли бачити в журналі, ми радо приймаємо і беремо до уваги. Пишіть і дзвоніть нам. Ми готові до співпраці для всіх зацікавлених у розміщенні своєї інформації на наших сторінках. Наша адреса в мережі www.proternopil.te.ua

Ми хочемо бути Вам корисними!

З повагою і найкращими побажаннями,
редактор online журналу ПроТернопіль
Наталія Янусь

«Бомбічеські» роковини Януковича у Тернополі

Обмеження електропостачання Шумського району у березні через експлуатаційні роботи