Bookcrossing в Тернополі

Поділитися
Ми з командою зібрались зробити в Тернополі те, що вже давно робить пів світу ))) От ми ніяк не можемо дозволити своєму місту відірватись від інших в плані культурного розвитку. А ти можеш нам допомогти…
Отож, повідомляємо, що Тернополі з’явився новий рух – [b]Bookcrossing[/b] – книжковий клуб, який стирає межі простору і часу! Процес буккроссінгу складається з найпростіших дій, заснованих на принципі «прочитав – віддай іншому».  Ми залишаємо свої книги у громадських закладах, щоб кожен бажаючий міг їх прочитати.
Цікаво? Дізнатись більше про рух можна на порталі – http://nter.net.ua/ та у групі Вконтакті – http://vkontakte.ru/club23265926.
Ой, а раптом в тебе вдома, чи на балконі, чи в підвалі, чи ще десь заховалась книжечка, яку ти колись прочитав і ти відчуваєш дивне непереборне бажання, щоб її прочитав хтось ще?!! Тоді ти взагалі золота знахідка! Наклейки на книжку можна взяти в керівників групи (http://vkontakte.ru/club23265926) або в міській раді (пресслужба), або завантажити з сайту (http://nter.net.ua/stickers.html) і роздрукувати самостійно.  Далі ти просто “відпускаєш” книжку  в одному із закладів-партнерів (http://nter.net.ua/partners.html).
За додатковою інформацією звертайтесь за тел. 093 703 2784 або пишіть office@nter.net.ua
Ми ж хочемо, щоб Тернопіль став значно культурнішим, інтелектуальнішим і начитанішим? 😉
З повагою,
ТМГМО “Німецька молодь” і команда порталу NTer.net.ua

Нова учасниця конкурсу “Міс Інтернет-Тернопіль’ 2011

Що “мутитимуть” на засіданні виконкому Тернопільської міської ради?