«Добровільна допомога» на реалізацію програм влади зводить підприємців в одні і ті ж магазини

Поділитися

Поширена головою Тернопільської обласної державної адміністрації Валентином Хоптяном інформація про добровільний характер виконання підприємцями програм влади виглядає, як мінімум, смішною.

Для початку слід проаналізувати інформаційні повідомлення на офіційному веб-сайті облдержадміністрації. Зокрема, в повідомленні від 18 січня ідеться про наступне:

«Голова Тернопільської обласної державної адміністрації Валентин Хоптян провів нараду з головами райдержадміністрацій, районних рад, їхніми заступниками та керівниками апаратів.

Зокрема, Валентин Хоптян звернув увагу на забезпечення шкіл області сучасними телевізорами.

«До 1 лютого ми повинні забезпечити усі школи області сучасними плазмовими телевізорами, – зауважив Валентин Хоптян. – Сьогодні я ставлю таке завдання і воно має бути виконане».

Тобто, В.Хоптян не звернувся із проханням до підприємців, а дав пряму вказівку щодо забезпечення шкіл плазмовими телевізорами своїм підлеглим – головам районних державних адміністрацій. Крім цього, в інформаційному повідомленні прес-служби ОДА взагалі не йдеться про підтримку підприємців. В.Хоптян поклав цей обов’язок виключно на чиновників.

В інших повідомленнях вказується на особистий контроль голови ОДА за виконанням доручення та встановлення коротких строків виконання (На контролі в голови ОДА, Питання соціально-культурного розвитку населених пунктів області перебуває на особистому контролі в голови облдержадміністрації).

Та й подяку за оснащення шкіл телевізорами, отримали не підприємці, а голови РДА.

Окрім цього, дивує той факт, що підприємці, «бажаючі» допомогти владі, купували телевізори в одних і тих же магазинах, встановлених для кожного району окремо.

У Тернополі буде майдан Степана Бандери

У Тернопільській міській раді купили “лічилку” за 200 тисяч