111

Поширена головою Тернопільської обласної державної адміністрації Валентином Хоптяном інформація про добровільний характер виконання підприємцями програм влади виглядає, як мінімум, смішною.

Для початку слід проаналізувати інформаційні повідомлення на офіційному веб-сайті облдержадміністрації. Зокрема, в повідомленні від 18 січня ідеться про наступне:

«Голова Тернопільської обласної державної адміністрації Валентин Хоптян провів нараду з головами райдержадміністрацій, районних рад, їхніми заступниками та керівниками апаратів.

Зокрема, Валентин Хоптян звернув увагу на забезпечення шкіл області сучасними телевізорами.

«До 1 лютого ми повинні забезпечити усі школи області сучасними плазмовими телевізорами, – зауважив Валентин Хоптян. – Сьогодні я ставлю таке завдання і воно має бути виконане».

Тобто, В.Хоптян не звернувся із проханням до підприємців, а дав пряму вказівку щодо забезпечення шкіл плазмовими телевізорами своїм підлеглим – головам районних державних адміністрацій. Крім цього, в інформаційному повідомленні прес-служби ОДА взагалі не йдеться про підтримку підприємців. В.Хоптян поклав цей обов’язок виключно на чиновників.

В інших повідомленнях вказується на особистий контроль голови ОДА за виконанням доручення та встановлення коротких строків виконання (На контролі в голови ОДА, Питання соціально-культурного розвитку населених пунктів області перебуває на особистому контролі в голови облдержадміністрації).

Та й подяку за оснащення шкіл телевізорами, отримали не підприємці, а голови РДА.

Окрім цього, дивує той факт, що підприємці, «бажаючі» допомогти владі, купували телевізори в одних і тих же магазинах, встановлених для кожного району окремо.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.