Мер Тернополя «кинув» око на 100 гектарів парку?

Поділитися

В електронних ЗМІ вже зявлялася інформація про ситуацію довкола 100 гектарів землі в парку Загребелля (від Тернопільського ставу попри Кутківці мало не до Об»їзної), яка стала предметом розгляду сесією міської ради ще 5 січня цього року.
Трохи згодом (19 січня) комунальне підприємство “Парк Загребелля” отримало вже тепер від виконавчого комітету ще один щедрий подарунок: все майно іншого підприємства міської ради.
Як видно з рішення, яке розміщене на офіційному сайті міської ради, 12 січня своє майно КП “Адміністративно-технічна інспекція”, у звязку з ліквідацією, повинно було передати управлінню обліку та контролю за використанням комунального майна (мал.1). Проте, через тиждень, в рішення вносяться зміни та майно отримує замість управління – вже інше комунальне підприємство, а саме, “Парк “Загребелля” (див.мал.2).
Як нам вдалося дізнатися, до майна Адмінтехінспекції належить двохповерховий будинок, який ховається від стороннього ока на вулиці родини Барвінських. Біля нього стоять кілька гаражів, а підприємство володіє автомобілем, компютерною та офісною технікою, меблями.
Такі реверанси навколо нікому невідомого підприємства “Парк Загребелля” є незрозумілими щонайменше з двох позицій:
– якщо це господарська установа, то як і чим вона зароблятиме кошти хоча б на своє утримання, оскільки бюджетних асигнувань на парк Загребелля просто не передбачено;
– під кого цей проект може плануватися?
Не виключено, що найближчим часом ми про все дізнаємося. А поки  містом гуляють чутки, що на посаду заступника директора КП “Парк Загребелля” перед поїздкою в Польщу міський голова Тернополя Сергій Надал призначив Юрія Фартушняка, який є депутатом-свободівцем, має відношення до декількох фм-станцій та активно працював в штабі перед виборами.

«Побратим»


Як у Тернопільському національному технічному університеті вшанували Івана Пулюя (відеоверсія від місцевого телеканалу ТВ-4)

Зупиніть побори в „Перемозі”!