111

 

Міському голові Надалу С.В.

Начальнику управління культури та мистецтв Смику О.І.

Редакції незалежного інтернет видання „Про все”

 

Звернутися до Вас нас змушують кричущі факти фінансового свавілля, яке коється в кінотеатрі „Перемога”. Ми підприємці, які не один рік виставляємо товари вітчизняного виробника на так званих виставках-ярмарках в кінотеатрі, зіткнулися зі страшними поборами,які влаштовують директор Мосула та його бойова заступниця Хоміцька. Останнім фактом,що переповнив чашу нашого терпіння, стало те,що до нас звернувся організатор виставки,якому ми сплачуємо чималу суму за оренду, з „проханням” аби ми скинулися на дублянку заступниці в подарунок, оскільки сьогодні(події відбувалися 25 січня) „Тетянин день”, а вона хоче дублянки. Якщо ж відмовимо, то нас викинуть на вулицю, а торгувати будуть заїжджі молдавани. Нам не було куди діватись і ми зібрали для неї суму в 560 долларів. Тепер ми з острахом чекаємо дня Валентина і 8 березня, бо не знаємо, який подарунок цього разу захоче пані Хоміцька.

Також нам стало відомо, що не вся сума,яку ми сплачуємо за оренду(а від 50 учасників кожної виставки готівкою здається понад 15000 гривеь), а в касу кінотеатру потрапляє лише 3-4 тисячі. Директор нам всім пояснює, що збирає ці гроші для „потрібних людей” в міськраді, хоча ми достеменно знаємо, що ці гроші з міської казни потрапляють йому у кишеню. Така практика була, коли начальником управління культури був Слободянюк О.Ф. Зараз ми віримо, що нова влада наведе порядок в цьому питанні. Також сподіваємось, що новий начальник управління культури пан Смик, який є патріотом галузі культури прийме відповідні кадрові рішення щодо казнокрадів. Редакцію видання „Про все” просимо провести журналістське розслідування та опублікува нашу заяву.

Підприємці з кінотеатру „Перемога”4 comments

 1. Світлана

  Такого бардаку,який допустив Мосула із заступницею не було в кінотеатрі років 40. А він ще з нею ходить і хвалиться,що їх на підвищення новий міський голова дасть.За які заслуги,пане мер?

  1. Свободівець

   Бардак розженем- порядок наведем! А директор “Перемоги”- уенпіст і цим все сказано. Там всі злодії.Доречі та швора любилі м”ясця. З шашличної,що навпроти “Перемоги”- не вилазять!

   1. Клава

    На відміну від попереднього директора Півторака., який наробив “Перемозі ” купу боргів, і довів її майже до банкрутства, і занепаду (до речі якого поперли як ,”засраного кота”), ця влада хоч добилася для Перемоги ремонту. Я неодноразово також стояла на виставці з своїм товаром, але жодного разу за побори, а тим більше “дубльонки ” для когось з керівництва ні разу не чула, і тим більше ніяких грошей на це ніхто не здавав. Тому, надалі “Про Все”, перш ніж, щось публікувати потрібно досконало вивчити інформацію, а не займатися “сарафанно-базарним радіо”.

 2. Віка

  Феміні!!!!!!!
  В Тернополі стала мода на анонімки. Де взялися в Перемозі підприємці? страшно підписатися . обкакались. Що за біднота – дубльонка за кілька баксів. Жінки нас не цінять!!!! Шубу за десяток тисяч зелених.
  УЕНПЕ не ображати! Там Слава Джоджик мужик класний. А шашлики найкращі в Отамані! А може вкрнути в перемогу колишніх яких повязали на хабарчику. Стара пісня нова

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.