Міська рада не закриватиме жодного освітнього закладу Тернополя

Поділитися

Нещодавно у засобах масової інформації почали з’являтися повідомлення, що нібито Тернопільська міська рада має на меті закрити декілька загальноосвітніх навчальних закладів.

Відділ зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації Тернопільської міської ради оприлюднює офіційну позицію міського голови Сергія Надала з даного приводу:

«Прийшовши до влади новообрана міська рада окрім 15-ти мільйонного боргу отримала жахливий стан справ у галузі освіти. Тому ми першого ж дня роботи розпочали комплексні перевірки у сфері освіти, які виявили масові порушення та зловживання безпосередньо по профільному управлінню, школах та дитсадках Тернополя. За результатами перевірок складені відповідні протоколи, напрацьовано заходи по фінансовому контролю витрачання бюджетних коштів та  вдосконаленню діяльності навчально-виховних закладів.

Такі дії не могли не викликати певної протидії. Саме тому містом почали поширюватися чутки та недостовірні дані. Нещодавно і у ЗМІ почала з’являтися інформація про так зване закриття шкіл.

Запевняю, що  повідомлення, коментарі, здогадки, що стосуються закриття шкіл та дитсадків у Тернополі є такими, що не відповідають дійсності. Усі ці випадки вважаю недолугою провокацією опонентів для дискредитації команди «Свободи», що прийшла до міської ради наводити лад у Тернополі.

Запевняю усіх тернополян, що жодного освітнього закладу закрито не буде та усім рекомендую черпати інформацію з офіційних першоджерел міської ради».

Репертуар Тернопільського академічного обласного українського драматичного театру ім. Т. Г. Шевченка на лютий 2011 р.

На допомогу випускникам