Олег Вітвіцький: «Президент Янукович не виконав найактуальнішої обіцянки для тернополян»

Поділитися

«За рік правління команди Януковича тернополяни не побачили жодних кроків влади, спрямованих на повернення трудових мігрантів на Україну», – таку думку висловив лідер громадсько-патріотичного об’єднання «Українська справа» Олег Вітвіцький під час прес-конференції, яка відбулась сьогодні у Тернополі.

«Питання скороченя трудової міграції, яке є надзвичайно актуальним для мешканців нашого краю, виділено окремим пунктом передвиборчої програми Віктора Януковича «Україна для людей», – наголосив Олег Вітвіцький. – Протягом року ми не відчули ні формальних, ні, тим більше, реальних дій влади для повернення наших заробітчан до своїх сімей».

Під час прес-конференції, у якій взяли участь представники партіотичних громадських організацій краю, було озвучено ще цілу низку невиконаних обіцянок Януковича, серед яких – гарантоване місце кожній дитині у дитячому садку, перехід у 2011 році на контрактну армію, створення сприятливого інвестиційного клімату тощо.

Організатори прес-конференції, також, повідомили журналістів, що вони подають лише частку інформації, яка мала бути озвученною під час забороненої міською владою Тернополя академії у «Березолі». Адже через відміну академії, до Тернополя скасували свій візит чимало відомих громадсько-політичних діячів з Києва, Львова та інших міст України, які готували свої доповіді та виступи, повідомляє http://www.ukrsprava.org.ua

У Чорткові на учнях і студентах наживалися

Які ювілеї святкуватимуть на Тернопільщині у 2011 році