Понад 200 бібліотек Тернопільщини отримають книги про історичну місію українського народу «Історичні причини наших поразок і перемог» Ігоря Гирича.

Поділитися

 Автор книги наголосив, що у виданні використано близько 30 сюжетів, які, на його погляд, формували історичний характер українця.

Книга «Історичні причини наших поразок і перемог» – це авторський погляд на історію України. Значну увагу у виданні присвячено проблемі формування спільної історичної пам’яті, без якої, переконаний автор, неможливе існування нації. Завдання книги полягає в тому, щоб знайти серед тисяч подій минулого – такі, які стали переломними для нашої держави, повідомляє ІНТБ.

Директор видавництва «Піраміда», яке видало книжку, Василь Гутковський зазначив: «На мій погляд, як видавця, дана книжка сьогорні є суспільно необхідною, саме тому видавництво взялося за цей цікавий проект. Ця книжка вийшла досить високим тиражем – 10 тисяч примірників. Ми таким чином зробили книжку дешевшою – для того, щоб вона могла дійти до читача».

Видання «Історичні причини наших поразок і перемог» вийшло у рамках «Зарваницької ініціативи». Така ідея виникла після зустрічі близько сотні громадських активістів Західної України, які в травні 2010 року зібралися в Зарваниці, щоб скоординувати свою діяльність в нових реаліях, шукаючи відповіді: що робити, де знайти силу і як вибудувати шлях до правильних рішень.

Депутат Тернопільської обласної ради Степан Барна додав: «У рамках «Зарваницької ініціативи» всі ці книжки будуть передані у 700 шкіл, 200 бібліотек нашої області. Вони їх отримають безкоштовно, щоб громадськість Тернопілля мала можливість познайомитися з працею пана Ігоря».

Цю книгу варто популяризувати серед молоді, стверджує Степан Барна, адже у виданні значну увагу приділено історичній термінології та статусу мови.

У Тернополі розпочався конкурс творчих студентських робіт “Гармонія культури здорової нації”

У Почапинцях провели тиждень профорієнтації