Послідовники Wikileaks з’явилися в Тернополі

Поділитися

Послідовники Wikileaks зявилися в Тернополі

На сайті популярного регіонального форуму forum.te.ua було опубліковано файл з іменами та адресами людей, які нібито брали гроші за голосування на останніх президентських виборах в Україні.

Файл оформлено у вигляді Excel-таблиці, в якій вписані детальні дані про людей – їх адреси проживання, номери телефонів та імена. Окрім того, біля кожного імені значиться прізвище тієї людини, яка “завербувала” виборця. Стверджується, що цей файл є списком людей, які продали свій голос на виборах Президента України рік тому і проголосували за Віктора Януковича.

Як зазначають в коментарях деякі учасники форуму, вони також знайшли себе у списку, хоча голосували за іншого кандидата. Водночас вони заявляють, що їм пропонували гроші – тому, ймовірно, їхні імена могли бути вписані з метою збільшення виплат “вербувальникам”.

Водночас, в атрибутах xls-файлу зазначено, що він був створений 28 вересня 2006 року. Тому робити висновки про те, чи є він правдивим, наразі не можна.

Повну базу даних можна завантажити за цим посиланням. Всього в цьому списку – майже 14 тисяч прізвищ. Біля деяких з них навіть є коментарі, наприклад: “думав, що дадуть після першого туру”, “голова 23 дільниці, голосує на ній же”.

У Фонді держмайна розкажуть про 2010 рік

Тернопільський нардеп Ярослав Джоджик має щось проти євреїв