У Кременці оголошено набір студентів по проекту “Студенти для органів місцевого самоврядування – 2011”

Поділитися

Із 10 лютого  у Кременці  стартував  проект “Студенти для органів місцевого самоврядування – 2011, який реалізовується Всеукраїнською громадською організацією “Молодіжна Альтернатива” у партнерстві з Тернопільською обласною молодіжною громадською організацією Спілка Молодіжного Самоврядування (СМС). Протягом 2003 – 2009 років у  проекті “Студенти для органів місцевого самоврядування” близько 900 студентів з 21 міста України проходять стажування у міських та обласних радах своїх міст.

Метою даного  проекту є підвищення професійної освіти молоді, отримання професійного досвіду студентами та залучення молоді до активної участі у житті свого міста, через організацію їх стажування  у органах місцевого самоврядування.

В кожному місті ВГО «Молодіжна Альтернатива» разом із партнерськими організаціями відбирає шляхом конкурсу по 6 студентів, які  стажуються в органах місцевого самоврядування протягом 5 місяців. Порядок  їх роботи – по 4 години на день, в після навчальний час.

Протягом періоду стажування  студенти – учасники проекту будуть займатися моніторингом засобів масової інформації, редагуванням нормативно-правових документів та  підготовкою їх до друку, аналізом документів з питань економічного, політичного, соціального розвитку міста; перекладом нормативно-правових актів інших країн, готувати відповіді на запити та листи до депутатів.

Для того,  щоб стати учасником проекту “Студенти для органів місцевого самоврядування” потрібно бути студентом старших курсів (3-5 курс) або аспірантом, розбиратися у сучасній політичній ситуації, мати аналітичні здібності. Кандидат на участь у проекті заповнює анкету, яку можна   скачати за посиланням  http://www.civicua.org/news/view.html?q=1563871 або взяти у координатора проекту в Тернопільській області Процика Ігоря. Заповнену анкету потрібно передати координатору проекту власноручно.

Проект  буде реалізовуватись у два етапи: перший етап передбачає проведення співбесіди із кандидатами на участь у проекті, за підсумками якого буде відібрано 6 студентів, а другий етап передбачає вже безпосереднє стажування у органах місцевого самоврядування.

За час стажування студенти будуть мати можливість відвідувати тренінги та семінари, які будуть проходити у м. Київ; писати статті до збірника  на запропоновані теми, а також відвідати екскурсію до Верховної Ради України.

По закінченні стажування студенти отримають Сертифікат про проходження стажування.

Останній термін подання  анкет – 28 лютого.

Про дату проведення співбесіди  кандидатам, які подадуть анкети  на участь у проекті буде повідомлено електронною поштою.

Більш детальнішу інформацію можна отримати у координатора проекту у Тернопільській області Процика Ігоря Володимировича за тел.  (063) 4546661 та Соляник Вікторії (093)7601544.

На порозі вибору

Тернопільську інтернет-газету “Про все” можна читати livejournal і twitter.com