У Тернопільському педуніверситеті надають психологічну допомогу по електронній пошті

Поділитися

Соціально-психологічна служба пропонує допомогу

У житті кожної людини бувають важкі моменти, кризові ситуації, коли гостро необхідна психологічна допомога і підтримка, яку може надати лише професійний психолог. У нашому університеті є така можливість. Ти можеш задати будь-яке питання, яке цікавить тебе, на котре важко знайти відповідь.

 Інтернет-консультування – це альтернативне джерело психологічної допомоги у випадках, коли традиційне психологічне консультування недоступне чи неможливе, крім того – для деяких людей це єдиний спосіб отримати консультацію психолога.

Надсилай своє запитання на е-мейл – spstnpu@ukr.net  – і в найкоротший термін отримаєш відповідь.

Індивідуальне консультування. Якщо у тебе є запитання, але немає відповідей, ти не впевнений в собі чи хочеш більше пізнати свою особистість, пропонуєм записатися на індивідуальну консультацію до практичного психолога (Ольга Яремчук, 27 каб.) У житті кожної людини бувають важкі моменти, кризові ситуації, коли гостро необхідна психологічна допомога і підтримка, яку може надати лише професійний психолог. У нашому університеті є така можливість. Ти можеш задати будь-яке питання, яке цікавить тебе, на котре важко знайти відповідь. Інтернет-консультування – це альтернативне джерело психологічної допомоги у випадках, коли традиційне психологічне консультування недоступне чи неможливе, крім того – для деяких людей це єдиний спосіб отримати консультацію психолога. Надсилай своє запитання на е-мейл – spstnpu@ukr.net – і в найкоротший термін отримаєш відповідь. Індивідуальне консультування. Якщо у тебе є запитання, але немає відповідей, ти не впевнений в собі чи хочеш більше пізнати свою особистість, пропонуєм записатися на індивідуальну консультацію до практичного психолога (Ольга Яремчук, 27 каб.), повідомляє сайт педуніверситету.

Уряд Азарова надасть стипендії молодим вченим з Тернополя

У Тернополі розпочався конкурс творчих студентських робіт “Гармонія культури здорової нації”