Захід, організований Інформаційно-методичним центром освіти м.Тернополя, пройшов на базі одного з дошкільних закладів, що є учасниками проекту «На допомогу дошкільним закладам Тернопільщини», який впроваджується в області Тернопільською обласною Асоціацією Жінок за фінансової підтримки Міжнародного фонду «Відродження» в рамках Антикризової гуманітарної програми.
Участь у заході взяли понад тридцять вихователів дошкільних навчальних закладів міста Тернополя та батьки вихованців садочку №34. В рамках круглого столу обгорювалися питання: форми взаємодії дошкільних навчальних закладів і сім’ї та їх ефективне застосування у повсякденному житті; роль зображувальної діяльності у формуванні творчих здібностей дошкільників; вплив розвивального середовища на пізнавальний розвиток дитини.
В ході заходу учасники мали змогу переглянути підготовлену організаторами відео-презентацію «Руками творимо добро», ознайомитися з творчими роботами вихованців садочку та поспостерігати за процесом нанесення маленькими художниками малюнків на одяг під час міні-заняття «Маленькі дизайнери».
З вітальним словом до учасників зібрання звернулася керівник проекту «На допомогу дошкільним закладам Тернопільщини», голова правління Тернопільської обласної Асоціації Жінок Марія МАЦУК. Вона зазначила, що «формування дитини – майбутньої особистості – неможливе без плідної співпраці між батьками та вихователями».
«У складний економічний час праця педагогів має особливу вартість, адже, за надзвичайно низьку оплату вихователі, вкладаючи всю свою душу, роблять практично неможливе: навчають, творять, експериментують, аби дати діткам потрібні знання та навички. Така праця потребує, звичайно, допомоги з боку батьків, але роль держави, фінансова підтримка з її боку мають бути значно вагомішими, аніж це є сьогодні», – переконана Марія МАЦУК.
Представниця Асоціації Жінок повідомила присутнім про допомогу, яка надається тернопільському садочку №34 за кошти Міжнародного фонду «Відродження» в рамках проекту, зокрема, зазначила, що уже придбано іграшки для спец-групи, де виховуються дітки з вадами розвитку, і наразі розпочинаються роботи з капітального ремонту харчоблоку.