У Тернополі зловживали…кров’ю

Поділитися

Установа маленька – порушень багато.  Їх виявила ревізія фінансово – господарської діяльності Тернопільської обласної комунальної станції переливання крові

Працівниками КРУ в Тернопільській області проведено планову ревізію фінансово-господарської діяльності Тернопільської обласної комунальної станції переливання крові за період з 01.12.2006 по 01.12.2010 рр.

Проведеною ревізією встановлено фінансових порушень в цілому на 100,2 тис.грн., в тому числі: незаконне використання коштів – 73,0 тис.грн., порушень, що не призвели до втрат – 27,2 тис. гривень.

Зокрема, ревізією з питань штатної дисципліни, оплати праці, нарахування працівникам надбавок, премій, допомоги, оплати праці сумісників та нарахування на заробітну плату, встановлено порушень на загальну суму 25,2 тис.гривень.

Списано коштів на видатки всупереч законодавству без отримання послуг (завищено нормативи) на суму 2,5 тис.гривень.

Встановлено також, що за рахунок бюджетних коштів покривалися витрати на надання платних послуг (виготовлення та реалізацію препаратів крові, які мали покриватися за рахунок надходжень до спеціального фонду установи), чим нанесено збитків на суму 42 тис.гривень.

Крім того, проведено зайвих витрат бюджетних коштів внаслідок завищення вартості ремонтно-будівельних робіт на суму 3,2 тис.гривень.

В реєстрах бухгалтерського обліку не обліковано матеріальні цінності на 2,6 тис. гривень.

В 2008 році установою також допущено порушення тендерного законодавства при закупівлі етилового спирту.

На чотирьох відповідальних осіб складено протоколи про адміністративне правопорушення – порушення законодавства з фінансових питань за ст.164-2 КУпАП.

На головного бухгалтера складено протокол по ст.164-12 КУпАП за недотримання порядку проведення операцій з бюджетними коштами, встановленого чинним бюджетним законодавством.

Головному лікарю станції переливання крові надіслані обов’язкові вимоги щодо усунення виявлених порушень.

Застосовано фінансову санкцію – зупинення операцій з бюджетними коштами.

Про наслідки ревізії поінформовано прокуратуру  області, повідомили “Про все” у прес-служба КРУ в Тернопільській області

Тернопільський нардеп Джоджик хвилюється, що парламентська більшість хоче ввести пеню за неякісні послуги

Губернатор Тернопільщини розповів, як зганяли людей до Януковича і скільки коштує посада медсестри в лікарні