26 серпня у Тернополі відбудуться водо-моторні змагання

Поділитися

14 березня 2011 року відбулася прес-конференція міського голови Сергія Надала та Народного депутата України, Президента Національної Федерації водно-моторного спорту України Віктора Шемчука щодо організації та проведення міжнародного чемпіонату Європи з водно-моторного спорту у Тернополі.

Перший і, на жаль, останній такий чемпіонат світу на Тернопільському ставі відбувся у 1987 році. Тоді наше місто стало родоначальником міжнародних перегонів з водно-моторного спорту. Тернопільські спортсмени вигравали найпрестижніші змагання, займали призові місця у міжнародних першостях, повідомляє сайт міської ради.

Під час прес-конференції Сергій Віталійович зазначив: «Тернопіль має хороші природні та географічні умови для проведення таких змагань на високому рівні. В подальшому плануємо налагодити організацію таких чемпіонатів щорічно, адже це чудова можливість покращити туристичний потік до нашого міста. Саме тому, перший чемпіонат у Тернополі відбуватиметься з 26 до 28 серпня і буде приурочений до Дня міста. Окрім міжнародного чемпіонату, виникла ідея провести подібні змагання на Кубок міського голови».

Президент Національної Федерації водно-моторного спорту України Віктор Шевчук розійшовся ще серьйозніше, ніж Надал.

Пан Шевчук вважає, що Тернопіль – це вдале місто для проведення подібних чемпіонатів, а Тернопільський став дозволяє проводити повний цикл змагань, який включає IV заїзди, бали за які сумуються і таким чином визначається чемпіон Європи. Отак просто 🙂 🙂 🙂

За його словами, маючи досвід проведення подібних чемпіонатів у Ялті та Києві, на три дні проведення змагань Тернопіль може зібрати понад 30 тис. вболівальників. Стосовно фінансування – усі витрати, пов’язані зі створенням умов безпосередньо для змагань взяла на себе Національна Федерація водно-моторного спорту України та напів міфічний  проект «Український дух», про який не має жодної згадки в інтернеті.

 

«Як захищаються житлові права дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, в Тернопільській області. Ситуація у Тернополі та районах області»

Національна ідея від Валерія Пилипенка