Анатолій Гриценко на посаді міністра діяв не зовсім прозоро?

Поділитися

Анаталій Гриценко як політик для більшості мешканців  Західної України до недавнього часу виглядав моральним і професійним авторитетом. Проте, нещодавно у ЗМІ з’явилося чимало публікацій викривального характеру. Розібратись у них пересічному обивателю доволі складно. Та й врешті, не реально. Але ми вирішили поінформувати людей про таку ситуацію. На нашу думку, це краще, ніж взагалі замовчувати. Звичайно, що за всіма демократичними нормами, ми очікуємо на реакцію самого Гриценка. Його позиція також буде оприлюднена. А Ви, шановні читачі, можете залишити коментарі з даної теми.

Директор держдепартаменту надлишкового майна і земель міністерства оборони Олександр Черпіцький у своєму розпорядженні має документи, згідно з якими Анатолій Гриценко, в період перебування на посаді міністра оборони відмовляється від земель Мінстерства оборони площею по 8,10, 20,30 гектарів
«При чому, це найдорожчі землі оборони. Віддані «за спасибі» під конкретні фірми. Дивлячись на ці документи, розумієш, що Гриценко не цікавлять проблеми армії, озброєння, житла для військових. Одна справа відмовитися від землі на користь органу місцевого самоврядування і зовсім інша, як ми бачимо – відмова, на користь комерційної структури »- заявив Черпіцький.
За його словами, є більше двох десятків відмовних листів.
«Ось наказ номер 570, в якому міністр оборони Гриценко забирає колегіальне право у всіх структурних підрозділів приймати рішення щодо відчуження землі та залишає це право тільки за собою і довіреною Гриценко людьми. Після цього дає доручення на Мельника, Мельник сидить у в’язниці. Розмір збитку країні точно визначив суд: 101899 723,87 гривень тільки в оцінці землі, 6498019 гривень – збиток в оцінці нерухомості. Вартість землі, яку розбазарили, як мінімум у десять разів більше. І є вирок суду сьогодні. Виконавець сидить, а організатор Гриценко – на волі і поки ще не несе відповідальності », – перерахував директор Держдепартаменту.
«Вельмишановний Анатолію Степановичу, – цитує Олександр Черпіцький, – холдинг такий-то, звертається до вас з клопотанням погодитися виділити ділянку площею 10,2 га під будівництво готельно-оздоровчого центру Тисовець. Ні про яке інвестдоговору, або відшкодування шкоди міністерству оборони тут і мови не заводили. Віддали нібито за так. І таких документів – десятки! Схоже, що це тільки верхня частина айсберга ».
«Або ось, фірма звертається до Гриценка з проханням передати 13 військових містечок і земельних ділянок, і міністр оборони спокійно стверджує. Ось де кримінал! Ми відпрацювали по всіх документах і прийшли до висновку, що за керівництва Анатолія Степановича армії було завдано колосальних збитків. Від земель оборони безоплатно пішли величезні площі. Ось про що сьогодні потрібно говорити! », – заявив Черпіцький.
Також він пропонує показати документ, де міністр оборони Анатолій Гриценко у наказі № 171 від 22.03.2005 року призначає Віталія Івановича Попова, генерального директора «Української авіатранспортної компанії», на посаду, пишуть http://politics.comments.ua
«Так хто повинен відповідати – Попов або ще й міністр, який його призначив? Чому він не побачив кадрову помилку. І чому він сьогодні, будучи Головою Комітету національної безпеки і оборони Верховної Ради не підняв це питання? Що тут? Невміння бачити очевидних речей, або злочинний умисел? », – запитує Черпіцький.
Черпіцький заявив, що доклав усіх зусиль, щоб на першій же Колегії міністерства оборони всі ці матеріали були передані в Генеральну прокуратуру України.
«Упевнений, що сьогодні не тільки виконавці будуть сидіти у в’язниці за гріхи керівництва. Будуть відкриті кримінальні справи, і ми побачимо, хто дійсно розбазарював землі оборони. Вивчивши діяльність Гриценка на посаді міністра, ми були шоковані цинічністю, брехливістю і лукавством цієї людини », – сказав він.

 

Тернопільські політики оцінять роботу уряду Азарова

Губернатор Тернопольщины затопил соседей, и советует им самим разбираться со своими проблемами