111

Анаталій Гриценко як політик для більшості мешканців  Західної України до недавнього часу виглядав моральним і професійним авторитетом. Проте, нещодавно у ЗМІ з’явилося чимало публікацій викривального характеру. Розібратись у них пересічному обивателю доволі складно. Та й врешті, не реально. Але ми вирішили поінформувати людей про таку ситуацію. На нашу думку, це краще, ніж взагалі замовчувати. Звичайно, що за всіма демократичними нормами, ми очікуємо на реакцію самого Гриценка. Його позиція також буде оприлюднена. А Ви, шановні читачі, можете залишити коментарі з даної теми.

Директор держдепартаменту надлишкового майна і земель міністерства оборони Олександр Черпіцький у своєму розпорядженні має документи, згідно з якими Анатолій Гриценко, в період перебування на посаді міністра оборони відмовляється від земель Мінстерства оборони площею по 8,10, 20,30 гектарів
«При чому, це найдорожчі землі оборони. Віддані «за спасибі» під конкретні фірми. Дивлячись на ці документи, розумієш, що Гриценко не цікавлять проблеми армії, озброєння, житла для військових. Одна справа відмовитися від землі на користь органу місцевого самоврядування і зовсім інша, як ми бачимо – відмова, на користь комерційної структури »- заявив Черпіцький.
За його словами, є більше двох десятків відмовних листів.
«Ось наказ номер 570, в якому міністр оборони Гриценко забирає колегіальне право у всіх структурних підрозділів приймати рішення щодо відчуження землі та залишає це право тільки за собою і довіреною Гриценко людьми. Після цього дає доручення на Мельника, Мельник сидить у в’язниці. Розмір збитку країні точно визначив суд: 101899 723,87 гривень тільки в оцінці землі, 6498019 гривень – збиток в оцінці нерухомості. Вартість землі, яку розбазарили, як мінімум у десять разів більше. І є вирок суду сьогодні. Виконавець сидить, а організатор Гриценко – на волі і поки ще не несе відповідальності », – перерахував директор Держдепартаменту.
«Вельмишановний Анатолію Степановичу, – цитує Олександр Черпіцький, – холдинг такий-то, звертається до вас з клопотанням погодитися виділити ділянку площею 10,2 га під будівництво готельно-оздоровчого центру Тисовець. Ні про яке інвестдоговору, або відшкодування шкоди міністерству оборони тут і мови не заводили. Віддали нібито за так. І таких документів – десятки! Схоже, що це тільки верхня частина айсберга ».
«Або ось, фірма звертається до Гриценка з проханням передати 13 військових містечок і земельних ділянок, і міністр оборони спокійно стверджує. Ось де кримінал! Ми відпрацювали по всіх документах і прийшли до висновку, що за керівництва Анатолія Степановича армії було завдано колосальних збитків. Від земель оборони безоплатно пішли величезні площі. Ось про що сьогодні потрібно говорити! », – заявив Черпіцький.
Також він пропонує показати документ, де міністр оборони Анатолій Гриценко у наказі № 171 від 22.03.2005 року призначає Віталія Івановича Попова, генерального директора «Української авіатранспортної компанії», на посаду, пишуть http://politics.comments.ua
«Так хто повинен відповідати – Попов або ще й міністр, який його призначив? Чому він не побачив кадрову помилку. І чому він сьогодні, будучи Головою Комітету національної безпеки і оборони Верховної Ради не підняв це питання? Що тут? Невміння бачити очевидних речей, або злочинний умисел? », – запитує Черпіцький.
Черпіцький заявив, що доклав усіх зусиль, щоб на першій же Колегії міністерства оборони всі ці матеріали були передані в Генеральну прокуратуру України.
«Упевнений, що сьогодні не тільки виконавці будуть сидіти у в’язниці за гріхи керівництва. Будуть відкриті кримінальні справи, і ми побачимо, хто дійсно розбазарював землі оборони. Вивчивши діяльність Гриценка на посаді міністра, ми були шоковані цинічністю, брехливістю і лукавством цієї людини », – сказав він.

 6 comments

 1. Николай

  Видимо Черпицкий, понимая, что дни его сочтены и его перспектива, в очередной раз быть только зам.директора публичного дома, проплатил эту “джинсу”!
  1. Мельник сидит осужден и сидит в тюрьме, и уж если б можно было “прищучить” Гриценко – то уж постарались бы.
  2. Может Черпицкому подсказать адрес, где находится прокуратура – пусть зашлет туда свои “документы”, правда до этого Ехануров пробовал – и обосрался.
  3. Черпицкий обещал подать на Гриценко в суд, ну типа он не сидел, диплом у него не купленный и он не был в Чехии сутенером – может подсказать адрес суда? Или опять обосрался?

  Надеюсь что г-н Портнов таки “добьет” Ежеля и всю его команду зам.министров-уголовников. И вот тогда, г-ну Черпицкому придется много чего объяснить работникам правоохранительных органов, что и как он продавал, сколько он взяток получил от уполномоченных компаний, где он “не сидел” и где он “учился”? 🙂

  1. Штопор,Одесса

   Вы,очевидно,слабенько знаете нормативную базу!В соответствии с положениями Земельного Кодекса Украины,земли Министерства Обороны являются государственной собственностью,а у самого Министерства (точнее его структур: частей,баз и т.д ) находятся в постоянном пользовании,на что имеются соответствующие документы-гос.акты.При,так называемом “отказе” от пользования землей,земли должны передаваться сначала в соответствующую собственность.Либо в государственную -райдержадминистрации или коммунальную-местные советы.И только после этого,на основании решений этих органов, заново передаваться в аренду,со сменой целевого назначения участков, другим структурам,в т.ч. и коммерческим.Это означает,что без соответствующего согласия этих органов ,передача земель коммерческим структурам просто невозможна.Не рассматриваю вопросы продажи недвижимости на участках (ну такой-себе ангарчик на участке в 100 га),там процедура другая.Вот поэтому Гриценко и монополизировал лично на себя вопрос подписания соответствующих ходотайств коммерческих предприятий.Лучше брать одному,чем разбазаривать…Если бы “на воре горела шапка”,т.е.на Черпицком,я не думаю,чтобы он открыто стал информировать общественность о “чудесах” Гриценко!А мне лично запомнилось другое его” чудо “-это,когда солдатики принимали пищу из пластмассовых одноразовых тарелок пластмассовыми одноразовыми вилками!!!Попробуйте так хоть полгодика покушать,а???И впрямь “чудотворец”…

 2. yura

  Черпицкому до Гриценко как до Луны! Автор – тварь продажная. Пусть нынешние хоть десятую часть сделают того, что сделал Гриценко. Гриценко, военные тебя помнят.

  1. Антон

   как до Луны? Хорошее сравнение. потому что Гриценко точно с Луны. Это показывает даже то, что он придумал с носками для армии, по завышенным ценам через свои подставные фирмы.
   Да анатолий военные тебя помнят! Такого не забудешь, как офицеры без жилья остались, потому что ты продал земли на которых должны были стоять дома для их семей!

 3. Миша

  Ну да! Гриценко белая овца?! Не смешите. Не секрет что Гриценко пашет на американскую спецуру и все сливает своей жене в “ЗН”

  Напомнить как он принялся менять устав и нагрелся на носках?! В которые надел всею армию и прокрутил через фирмы своих подельников! По тем ценам что он их реализовал можно было в туфли от Гучи обуть всех солдат!

 4. Гриценковцам

  Послушайте! Уважаемые гриценковцы, боюсь что 10 часть того что сделал Гриценко уже никому не повторить!!! Даже если бы очень хотелось.
  Тварь так опустила армию на колени, затормозив розвитие своими коррупционными махинациями с землями в Крыму и Закарпатье, что времени для того чтобы снова хотябы встать на ноги, не говорю уже идти, ей понадобится много времени.
  Благодаря ему армия, снова вернулась в 20 век.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.