111

Є підстави очікувати зростання цін на бензин у березні 2011 року. Ціни поповзли вгору вже в січні, але Міністерству енергетики та вугільної промисловості вдалося домовитися з вітчизняними продавцями про стабілізацію роздрібних цін на нафтопродукти з 1 лютого. Вартість нафти в світі росте через заворушення в Лівії, і Росія, через зростання світових цін, збільшила на 5,4%  експортне мито на свою нафту. Знавці стверджують, що у випадку, якщо негативні тенденції будуть зберігатися, то ціна за літр 95-го бензину може досягти 12 грн., — повідомляє «Газета по-київськи».

«Ціни на паливо будуть рости в будь-якому випадку, оскільки така тенденція спостерігалася останні кілька місяців на міжнародних біржах, а криза в країнах Близького Сходу лише прискорила її, — вважає провідний експерт енергетичних програм Центру Разумкова Володимир Омельченко. — Але проблему можна зменшити, якщо Антимонопольний комітет буде справно виконувати свою роботу — боротися зі змовами на бензиновому ринку і антиконкурентними явищами. У такому випадку можна прогнозувати, що ціна А-95 в березні-квітні не перевищить 9,5–10 грн. за літр».

1 comment

  1. poma

    Нефть то дорожает то дешевет .У на с же всё дорожает нефть была 150 долл барель бензин был 6,40 гр нефть стала 80 баксов за барель бензин 8,75 грТопливо в цене дорожает и далее будет дорожать невзирая на сказки Николая Яныча.К посевной догонят до 10,80 грн а во время посевной 11,5 .А вот качество всё хуже и хуже.Вот тут //posovesti. сom.ua //Была статья “Убийство двигателя с особой жестокостью”про качество топлива и наименовании заправок где лучше не заправляться.Надо б Янычу переслать её пусть просветится а то он не не знает что у нас из шебелинского конденсата делают 95 бензин+++

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.