111

За загрозу застосування насильства щодо журналіста в Україні пропонують притягати до кримінальної відповідальності у вигляді позбавлення волі від 3 до 6 років.

Відповідні поправки до Кримінального кодексу ініціювала громадська рада Державного комітету телебачення та радіомовлення через законопроект «Про захист професійної діяльності журналістів», який переданий до Кабінету Міністрів для внесення у парламент, – повідомляє «Телекритика».

Статтю 171 Кримінального кодексу «Перешкоджання професійній діяльності журналістів» пропонують доповнити частиною другою: «Та сама дія, вчинена шляхом насильства над журналістом і його близькими чи загрози застосування насильства чи шляхом інших незаконних дій, карається обмеженням волі на строк від трьох до шести років».

На думку голови громадської ради Держкомтелерадіо Олександра Човгана, ця норма сприятиме зменшенню тиску на журналістів і ЗМІ, які пишуть на гострі теми.

2 comments

  1. Степан

    Надал з кожною сесію звіріє..принаймні по-інтернету це дуже видно…Навіщо він пішов в мери. якщо такий хамовитий. На жаль, свободівці підтримали такого фашиста..Для чого? Щоб Сиротюка недопустити! Головка!!! Мафія..

  2. sasa

    Не Свободівці його підтримали, а гроші і дуже великі гроші! Я сам колишній свободівець і мені тяжко зрозуміти як це все сталось, але одне однозначно -Надал немає нічого спільного з національною ідеєю! Він породженя грошей та лоббі бандитів! А ми за це розплачуємось зараз…

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.