Фонддержмайна продає колишню їдальню в Зарубинцях та дві нежитлові будівлі у Козові

Поділитися

29 квітня 2011 року РВ ФДМУ по Тернопільській області продаватиме на аукціоні об’єкт  групи А державної форми власності – будівля колишньої їдальні площею 185,6 кв.м  у селі Зарубинці  Збаразького району Тернопільської області, повідомили “Про все” у прес-служба РВ ФДМУ по Тернопільській області

Одноповерхова цегляна будівля, яка не увійшла до статутного капіталу ВАТ „Зоря” у процесі приватизації, але перебуває на його балансі (знаходиться за адресою:  вул. Шевченка, 64а у селі Зарубинці),  продається без збереження профілю.

Приміщення має три окремих входи: з головного фасаду та з двох  бокових. Стіни будівлі поштукатурені, проте  комунікації відсутні. Об’єкт не експлуатується впродовж останніх 15-20 років. Частина приміщень будівлі, площею 111,4 кв. м., належать до III групи капітальності, а приміщення площею 74,2 кв. м. відносяться до V групи капітальності.

Споруда знаходиться в межах земельної ділянки, наданої в постійне користування ВАТ „Зоря”, яке є бансоутримувачем даного об’єкта.

Початкова вартість продажу об’єкта з урахуванням ПДВ: 24876,00 грн.

Останній день прийому заяв для участі в аукціоні25 квітня 2011 року

 

Для продажу у цьому році готуються ще 2 об’єкти групи А державної форми власності, які знаходяться у смт. Козова Тернопільської області.

Зокрема, на продаж будуть виставлені  дві будівлі   із земельними ділянками:

нежитлова будівля адміністративного корпусу (площа 30 кв. м) та – нежитлова будівля прохідної (площа 8,4 кв.м ), які  розташовані (на близькій відстані одна від одної)  за адресою: вул. Колійова (вулиця Горького), 49, смт. Козова. Дані об’єкти не увійшли до статутного капіталу ВАТ „Козівський агропостач” в процесі приватизації, але перебувають на його балансі.

Більш детальну інформацію щодо об’єктів, які будуть приватизовуватися у 2011 році можна  отримати  у Регіональному відділенні ФДМУ по Тернопільській області, вул. Танцорова, 11, м. Тернопіль, тел. (0352) 25-39-88.


Що скаже Хоптян Деревляному?

В Україні у 20 разів менша зарплата, ніж у інших європейських країнах