Ірина Перенна – найкрасивіша студентка Тернопільського технічного університету

Поділитися

Перший день весни приніс нашому університету визначну подію. Відбувся конкурс Красуня ТНТУ. В ньому взяли участь 11 конкурсанток, які представляли факультети університету.

Подія проводилась за ініціативи студентського самоврядування та студентського профкому університету, основною метою якої була популяризація жіночої краси у поєднанні з розумом, а також виявлення найкращих і гідних представниць університету в світі краси.

На дівчат чекали різноманітні конкурси. Перший конкурс – представлення, у якому красуні розповідали про себе.

Далі був вихід в українських народних костюмах. Найбільше порадував глядачів конкурс талантів, де учасниці проявили себе у співах, танцях, кулінарній, театральній та дизайнерській майстерності.

Звичайно ж не обійшлось без інтелектуального конкурс, а саме вихід з найрізноманітніших ситуацій життя, з яким наші учасниці справились блискуче. Завершило конкурсну частину дефіле у вечірніх платтях, повідомляє сайт техуніверситету

У перервах між конкурсами глядачів розважали співочі й танцювальні номери, а також команди КВК. Спонсорами заходу стали фотостудія “Шоколада”, кінотеатр “Cinema City”, косметична компанія Mary Kаy, ресторан “Арт авеню” та профком університету.

Здобула перемогу в конкурсі та отримала титул «Красуня ТНТУ ім. І Пулюя» та “Міс Глядацьких симпатій “ учасниця під номером 1 – Перенна Ірина Мирославівна(МТФ) ; титул ‘’ Перша віце-міс’’(№7) – Харчук Юлія(МТФ); титул ‘’ Друга віце-міс’’(№9) – Скопецька Вікторія(ФПД).

  • “Міс Креативність”(№8) − Кузів Марія(ФБФ);
  • “Міс Елегантність”(№6) – Мороз Наталя(ФІС);
  • “Міс Ніжність”(№11) – Пищ Христина(ЕМФ);
  • “Міс Стиль”(№3) – Дишкант Софія(ЕМФ);
  • “Міс Чарнівність”(№2) – Дупак Вікторія(ФПД);
  • “Міс Усмішка”(№4) – Майловська Христина(ФХВ);
  • “Міс Грація”(№10) – Стрільчук Маряна(ФХВ).

Вітаємо найкрасивіших і найталановитіших представниць прекрасної половини університетського студентства.

Антонів Зоряна ЕМ-11

Оксана Пекун висповідалась “Тернопільській липі”

Дорогу до Кобзаря шукатимуть у технічному університеті