111

Перше, з чого розпочав чергову сесію Лановецький міський голова Іван Панфілович Ткачук – це привітав депутатський корпус із рубежем – сто днів діяльності ради шостого скликання. Відлік часу не великий, а роботу оновленої команди вже відчутно: розпочато капітальний ремонт дошкільного закладу «Теремок» с.Оришківці, всі дошкільні заклади забезпечено комп»ютерною технікою, продовжено роботи по реконструкції та покращенню вуличного освітлення (закуплено 63 вуличних фонарі ), розпочаті радою попереднього скликання.
Будучи присутньою на сесії, як депутат районної ради, мала змогу ще раз переконатися – місцева громада вміє і може самостійно господарювати. Саме жителі міста вже втретє поспіль обирають Івана Ткачука міським головою. А він, в свою чергу, вміє створити на сесії ділову атмосферу, почути пропозиції кожного депутата. Заради політичної справедливості зазначу, що І.Ткачук був і залишається «нашоукраїнцем», перший заступник О.Батожний представляє «Фронт змін», секретар міської ради О.Носик та заступник голови В.Іванунь – представники «Батьківщини» з дня створення районної організації, а секретар виконкому О.Коцюбко – представляє «Свободу». Такий собі осередок демократії на тлі «регіонівської» районної влади, яка змінює партійні квитки та переноситься з кабінету в кабінет, з поверху на поверх.
В ході сесії депутати заслухали звіт начальника Комунального підприємства по благоустрою Бабича В.М. та висловили ряд пропозицій щодо покращення роботи. Дали можливість виступити і членам трудового колективу, в яких є свої вимоги щодо покращення умов праці. З метою активізації роботи із злісними неплатниками комунальних послуг та підготовкою позовів до суду про стягнення заборгованості, звільнили підприємство від сплати державного мита та судового збору.
Наступними важливими кроками стали впорядкування питань оренди комунального майна територіальної громади та внесення змін до програми соціально-економічного розвитку на 2011 рік. Приємно, що і керівництво ради та й депутати знають про кожну заплановану і витрачену копійку, враховуючи, що цьогоріч з районного бюджету виділено між бюджетних трансфертів втричі менше, ніж у попередні роки. Це ще одне підтвердження щирості і відкритості міської влади – чесно з громадою, чесно із самим собою.
Незважаючи на непросту ситуацію з міським бюджетом, депутати пішли назустріч ТОВ « Ланівецький цукровий завод» та зменшили розмір орендної плати за землю з 6 до 4%. Представник товариства, як соціального партнера міста, і чи не єдиного великого, на сьогодні, платника податків на Лановеччині, запевнив депутатів, що ця «економія» повернеться до міської казни податками, які збільшаться від збільшення об’ємів виробництва та збільшення тривалості роботи підприємства в сезон цукроваріння. Повірили. Сподіваюсь, що осінь не принесе розчарування. Вірю, бо за роботою цукрового заводу долі сотень людей та їх родин.
Розглянувши ще близько двадцяти земельних питань сесія завершила свою роботу. Подумалось, а що легше: творити історію маленького міста, вершити долі інших, чи тихо і непомітно будувати власну? І як не просто нам, депутатам, виправдати довіру, яку отримали.

2 comments

  1. творцям історії

    слід відмітити “позитивну” роботу Депутата від БЮТ секретаря міської ради, і колишнього заступника директора ТОВ “Інтерпак” Носика О в розвалі підприємства “ІІнтерпак”.В наслідок видачі заробітної плати у “конвертах” тіньвих схем працівники залишились без роботи та мізерними виплатами допомоги по безробіттю.Також “позитивна” робота депутатів БЮТ у будівництві очисних споруд , які “успішно працюють”скидаючи нечистоти у р.Жирак.За рахунок сприяння БЮТ , які уже два скликання керують містом, утримується понаднормативна чисельність апарату міської ради та зокрема введено посаду ще одного дармоїда – заступника голови.

    1. Патріот

      На відповідь “творцям історії” ви щурі які бояться навіть себе назвати і нічого крім брехати і балакати нічого не вмієте. за своє життя палець об палець не вдарили і тільки знаєте що балакати. щоб навіть ніхто не знав хто ви. Щодо приватного підприємства “Інтерпак” ви в людей попитайте хто винен в занепаді даного підприємства і в розпаді інших підприємств району Заготзбут, Хадлей і так далі коли заступники голови РДА витягували з цих підприємств останні соки аби сподобатись обласному керівництву а податкова виконати плани по надходженнях. Зараз така сам ситуація відбувається і з підприємцями і з міською та сільськими радами котрих заставляють виконувати забаганки проффесіоналів, що прийшли до влади. Можливо ти чи ви “творці історії” вийдете до людей і скажете що зробили за своє життя чи вмієте тільки гавкати і підгавкувати прдунам і їх побічникам, які завтра будуть голосити , що їх змусили і ми стали жертавами обставин. Якщо маєш совість прийди і скажи людям, що ти думаєш , а не як шакал ховаєшся за чужими спинами

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.