111

Спілка підприємців Тернопільщини «Українська справа» розгортає масштабну просвітницьку акцію щодо підтримки національного підприємництва. Про це в коментарі для сайту «УКРСПРАВА» заявив один із засновників спілки, депутат Тернопільської міської ради Михайло Ратушняк.

«На наше тверде переконання, однією з головних причин українських негараздів, зокрема, й соціально-економічного характеру, є слабкий рівень національної свідомості у суспільстві, наголосив Михайло Ратушняк. – «Українська справа», для початку, на території Тернопільщини, а згодом і по всій Україні проведе наступальну просвітницьку роботу.

До неї ми залучатимемо українське духовенство, засоби масової інформації, інтернет, соціальні мережі. Наша мета – переконати пересічного українця в необхідності купувати українські товари, здійснювати покупки в магазинах, заснованих на базі українського капіталу, розвивати кооперацію».

Михайло Ратушняк закликав усіх тернопільських підприємців та громадських діячів долучатись до проведення просвітницької акції.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.