На «пряму телефонну лінію» РВ ФДМУ по Тернопільській області може зателефонувати кожен

Поділитися

В кінці лютого 2011 року РВ ФДМУ по Тернопільській області провело чергову  «Пряму телефонну лінію» У відділення Фонду держмайна в області  зателефонувало більше 20 респондентів, на  запитання яких відповідало керівництво відділення,  начальники відділів.

Завдяки розміщенню інформації в обласній газеті «Свобода» (орган Тернопільської обласної ради та адміністрації), яку передплачує населення всієї області, зокрема, у сільській місцевості, розширюється географія дзвінків та контингент громадян, які звертаються у регіональне відділення.  Зокрема, у лютому були дзвінки: з Тернополя,   Львова, Збаража , Чорткова,   Козови ,    Бережан, інших.

Питання, які турбували і цікавили тернополян, жителів Тернопільської та інших областей стосувалися: оцінки державного та комунального майна,  оренди  державного та комунального майна,   реформування власності ,  захисту інтересів держави у судах ,    захисту прав жителів  гуртожитків,   щодо діяльності ВАТ,  прав акціонерів .

За консультаціями та роз’ясненнями у регіональне відділення під час «Прямої телефонної лінії» у лютому звернулися: представники громадськості, орендарі, оцінювачі, підприємці, журналісти, представники правоохоронних органів, органів місцевого самоврядування,

У відділ оренди більше дзвінків стало надходити з приводу роз’яснення можливості зменшення орендованої площі в умовах діючого договору оренди, а також – щодо потенційних об’єктів оренди, перелік яких  був  оприлюднений у ЗМІ у січні цього року.

Відділ реформування власності спілкувався з підприємцями, які  в переліку об’єктів, що пропонуються до приватизації у 2011 році, побачили привабливі для себе об’єкти.

У  відділ оцінки зателефонував суб’єкт оціночної діяльності  зі Львова  щодо можливості рецензування звіту, який отримав негативну оцінку. Інші дозвонювачі цікавилися переліком суб’єктів оціночної діяльності,  процедурою оцінки нерухомого та рухомого майна різних форм власності.

Представники засобів масової інформації отримали вичерпну інформацію щодо того, які об’єкти будуть виставлятися на продаж у 2011 році,  хто має здійснювати ремонт та підтримувати у належному стані об’єкти – пам’ятники архітектури, які не увійшли до статутних капіталів відкритих акціонерних товариств, стосовно продажу об’єктів, які  виставляються на продаж кілька разів, іншого.

Наступна  «Пряма телефонна лінія »  відбудеться у березні  2011 року.

Прес-служба РВ ФДМУ

по Тернопільській області

тел. 52-41-27

З 2 по 6 березня у Тернополі пройдуть спортивні молодіжні змагання на кубок Романа Шухевича

По “телевізорах Хоптяна” крутитимуть Тернопільське кіно