З 2 по 6 березня у Тернополі пройдуть спортивні молодіжні змагання на кубок Романа Шухевича

Поділитися

З 2 по 6 березня 2011 року з нагоди відзначення пам’яті Р. Шухевича тернопільські молодіжні патріотичні організації проведуть спортивні змагання на кубок Шухевича, за сприяння управління у справах сім’ї та молоді облдержадміністрації. У змаганнях візьмуть участь: Молодіжний націоналістичний конгрес, Спілка української молоді в Україні, Пласт – Національна скаутська організація України, Молода Просвіта, МНПТ «Обереги», МГО «Патріот України», МГО «Сокіл» та ін.

Роман Шухевич (Тарас Чупринка), був одним з тих, хто вчасно зрозумів справжній глибокий сенс тіловиховної ідеї і її значення, зокрема для молоді. Ця людина, що, згідно з старогрецькою засадою, вважала, що справді освіченим можна рахувати лише того, хто вміє „читати і плавати ” — переводила цю засаду не лише у своєму житті, але й намагалась привити її іншим. Тонкий і чутливий естет, піаніст-віртуоз, палкий революціонер — одночасно вмів встановляти спортові рекорди на біговій доріжці, добувати голи на зеленій мураві футбольної площі, і в соняшних снігових просторах сталити свою волю до майбутніх бойових походів.

За словами одного із організаторів спортивних змагань на кубок Р. Шухевича, Миколи Бігуса – «Особливістю змагань є те що вони проводяться з улюблених видів спорту «друга Шуха», в яких він досягав успіхів як спортсмен, а це: футбол, волейбол, біг, стрільба, скелелазіння.  Це має допомогти розкрити для молоді постать Шухевича як Великого українця. Адже він був не лише командиром УПА, військовиком, але й успішним спортсменом, бізнесменом, грав на фортепіано.»

В програмі змагань види спорту в яких Роман Шухевич показував хороші результати: Скелелазіння, Естафетний біг, Волейбол, Футбол, Стрільба.

У Козові скинули неочищені води!

На «пряму телефонну лінію» РВ ФДМУ по Тернопільській області може зателефонувати кожен