На Тернопільщині відкрили школу за 4,4 млн. гривень для 110 учнів

Поділитися

Голова ОДА Валентин Хоптян взяв участь у церемонії урочистого відкриття Панівецької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Борщівського району, в якій сьогодні навчається 110 учнів.

Керівник області привітав педагогів, школярів та їхніх батьків із такою важливою для населеного пункту подією, та побажав, щоб у цьому начальному закладі завжди панував дух освіти й любові до рідного краю.

«Дякую всім хто долучився до спорудження приміщення школи. Воно довго слугуватиме наймолодшим панівчанам та, вірю, стане для них другою домівкою і справжнім храмом знань», – сказав голова ОДА.

Він також подарував для потреб школи сучасний плазмовий телевізор.

Як відзначив голова ОДА, навчальний заклад має добрі перспективи, адже, планується, що у 2011-2012 навчальному році класи приймуть 118 учнів, у 2012-2013 – 122 учнів, у 2013-2014 – 130. А загалом, проектна потужність новозбудованого приміщення розрахована на 166 учнів, повідомляє сайт ОДА.

Голова ОДА наголосив, що сьогодні керівництво держави значну увагу приділяє реформі системи освіти, метою якої є підвищення конкурентоспроможності української освіти, інтеграція системи української освіти в єдиний європейський освітній простір.

Серед завдань, спрямованих на досягнення цієї мети на період реформи є підвищення якості освіти, забезпечення доступності до якісної освіти, широке запровадження інформаційно-комунікаційних технологій у навчальних закладах.

«Ми сьогодні рухаємося в цьому напрямку, виконуючи завдання, які ставить перед нами Глава держави», – каже В.Хоптян.
Довдіково: Кошторисна вартість будівництва приміщення школи становить  4 452 тис. грн.

Тернопільські пожежники знову піаряться на смітті. Нібито зарплату отримують недаремно

Копичинці сьогодні: відеозвіт