111

Більш ніж 200 пожеж виникло на Тернопільщині з початку року. З приходом весни їх суттєвий відсоток складають пожежі сухої трави та сміття на відкритих територіях, розповідає начальник Центру пропаганди УМНС у Тернопільській області Петро Черничук, повідомляє телеканал ІНТБ.Чи потрібно гасити такі міні-пожежі вогнеборці не говорять. Це ж їхній хліб. Виїзд оплачується найбільшим ледарям Тернополя з бюджету. Це ж не з кишені пана Лукавого заправляються виїзди.

От і “роздувають” інформацію про свою значущість. Як під час виборів страшать людей, що лише з початку березня виникло 30 таких загорянь! Аж страшно 🙂

А з 30 таких загорянь – АЖ 3 в ТЕРНОПОЛІ. І далі женуть муть: причиною зазвичай є необережно кинуті недопалки, непогашені сірники чи навмисне спалювання сухої трави та сміття.

Петро Черничук: «Із настанням весни пожежно-рятувальні підрозділи, виїжджаючи на такі пожежі, понесли значні матеріальні збитки. Звичайно, що більшість таких займань особливої матеріальної шкоди не завдає, але неможливо виміряти шкоду, завдану довкіллю».

То чи варто палити даремно пальне? Використовувати недоцільно кошти платників податків!?

У таких пожежах, кажуть рятувальники, сміття, що горить, виділяє масу шкідливих речовин. А це значно погіршує якість повітря і знищує велику кількість зелених насаджень.

А далі найцікавіше:  невеликі пожежі МОЖУТЬ перекинутися на будівлі, парки та ліси – а це вже небезпека для людського життя. З цього МОЖУТЬ і отримують зарплатню пожежники!

Петро Черничук: «Управління МНС у Тернопільській області звертається до мешканців області не спалювати суху траву, сміття на відкритій території, дотримуватись правил пожежної безпеки та не наражати на небезпеку себе та оточуючих».

А ми, у свою чергу, просимо пожежників, не валяти дурнів, а чесно виконувати свій обов”язок.7 comments

 1. Оля

  Хоч хтось правду про цих здирників написав..А то кругом лише їхні рекламні плакати, як вони за нас дбають…Одні пияки та блядуни там працюють

 2. tyla

  Їх ніколи не поважали..За всіх часів туди йшли працювати ледарі!!!

 3. meg

  Та половину управління їхнього розігнати треба..Он який ресторан на своїй території відгрохали! Не даремно прізвище в їхнього начальника Лукавий!!!

 4. Петро

  Чому Надал не створить комунальних пожежників? Міліцію вже створює..і не треба було таких колосальних коштів на цих есесівців в чорній формі

 5. Аня

  а колись моєму дідусеві приїхали тушити пожар, то казали, діду, 3 літри ставиш, і тушимо…правда це було за союзу..а тепер не знаю…

 6. дободій

  Машлянко, чого ж ти пожежників паплюжиш?
  та ж тобі, писако, до цих хлопців ой як далеко… замість того, щоб звернути увагу на їхню справді нелегку працю, тебе, бач, сміття непокоїть… що ж, правду кажуть, сміття до сміття пристає.
  P.S. Борисе, не роби своєму сайту і собі дешевого піару, повір – не варто. Наступного разу думай головою, що варто розміщати на сайті, а що ні… Бувай здоровий.

 7. admin

  Шановний “добродію”
  На жаль, факти про Вашу “роботу” говорять протилежне. Та навіть коментарі під цією заміткою… Це лише “Погляд” може вам “підтакувати”…за “ексклюзивні” матеріали… А насправді це називається зловживання службовим обов’язком…
  Одиниці з Ваших працівників гідні люди, а тотальна маса – непопулярні серед людей ….Чому? Та згадати лише підприємців, які “щасливі” від Ваших “гнилих” перевірок…штучно надуманих….

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.