Тернопільські пожежники знову піаряться на смітті. Нібито зарплату отримують недаремно

Поділитися

Більш ніж 200 пожеж виникло на Тернопільщині з початку року. З приходом весни їх суттєвий відсоток складають пожежі сухої трави та сміття на відкритих територіях, розповідає начальник Центру пропаганди УМНС у Тернопільській області Петро Черничук, повідомляє телеканал ІНТБ.Чи потрібно гасити такі міні-пожежі вогнеборці не говорять. Це ж їхній хліб. Виїзд оплачується найбільшим ледарям Тернополя з бюджету. Це ж не з кишені пана Лукавого заправляються виїзди.

От і “роздувають” інформацію про свою значущість. Як під час виборів страшать людей, що лише з початку березня виникло 30 таких загорянь! Аж страшно 🙂

А з 30 таких загорянь – АЖ 3 в ТЕРНОПОЛІ. І далі женуть муть: причиною зазвичай є необережно кинуті недопалки, непогашені сірники чи навмисне спалювання сухої трави та сміття.

Петро Черничук: «Із настанням весни пожежно-рятувальні підрозділи, виїжджаючи на такі пожежі, понесли значні матеріальні збитки. Звичайно, що більшість таких займань особливої матеріальної шкоди не завдає, але неможливо виміряти шкоду, завдану довкіллю».

То чи варто палити даремно пальне? Використовувати недоцільно кошти платників податків!?

У таких пожежах, кажуть рятувальники, сміття, що горить, виділяє масу шкідливих речовин. А це значно погіршує якість повітря і знищує велику кількість зелених насаджень.

А далі найцікавіше:  невеликі пожежі МОЖУТЬ перекинутися на будівлі, парки та ліси – а це вже небезпека для людського життя. З цього МОЖУТЬ і отримують зарплатню пожежники!

Петро Черничук: «Управління МНС у Тернопільській області звертається до мешканців області не спалювати суху траву, сміття на відкритій території, дотримуватись правил пожежної безпеки та не наражати на небезпеку себе та оточуючих».

А ми, у свою чергу, просимо пожежників, не валяти дурнів, а чесно виконувати свій обов”язок.

За підсніжники – 1500 гривень!

На Тернопільщині відкрили школу за 4,4 млн. гривень для 110 учнів