111

Сьогодні, 29 березня 2011 року, наше видання святкує 4-річчя

4 роки тому я був одним з авторів, хто допомагав творити «Про все». Не хотілось залишати журналістику, хоч і працював у прес-службі обласної ради.

Пам’ятаю, як в управлінні юстиції сказали, що згідно чинного законодавства, інтернету у нас не має. Тому й не може бути інтернет-газети. Мовляв, робіть на папері. Але засновники сайту не мали достатньо фінансових ресурсів. Окрім того, паперових видань в Тернополі було і є, перепрошую, як гною.

Але попри все, «Про все» жила й творила всі ці роки. Щось оригінальне, нове. Часом скандальне. До сайту приходило чимало цікавих людей. Дописували на портал із Норвегії, Італії, Португалії, США. Сьогодні є чимало авторів, які присилають свої повідомлення. Особисто мені запам’ятався науковець-астроном з Івано-Франківська Іван Климишин, який роздумує про формулу Бога. Нестандартно писав з Луганська колишній «свободівець» Дмитро Снігєрьов. Набирають обертів автори блогів на «Про все».

Звичайно, що за ці роки чимало у « Про все» змінилось. Один із редакторів виїхав закордон, інший пішов, щоб нині робити свій, не менш цікавий проект. Календар відраховує свій відлік і сайт «Про все» розвивається. Живе життям всіх тернополян.

Сьогодні маю честь очолювати цей інтернет-ресурс. Ми оновили дизайн. Концепцію не чіпали. Як зайняли свою нішу, так і працюємо. Правда, сьогодні уже в інтернет-просторі є чимало цікавих тернопільських сайтів. Але це й на краще. Хтось каже, конкуренція. Хтось про «моральні маячки» веде мову. Для мене ж повноцінні тернопільські інтернет-сайти – цеглинки на будові громадянського суспільства.

На завершення, хочу подякувати усім журналістам, блогерам, дописувачам та просто коментаторам, хто допомагає творити «Про все». І за підказки, і за критику, і за допомогу.

З повагою Борис Машлянка, головний редактор тернопільської Інтернет-газети «Про все»

8 comments

 1. Анжела

  Чому Ви Борис , друкуєте, непідтверджені фактами, статті _ такі собі інтернет-плітки?

  1. Петро

   Як на мене, провсешники дуже змінились…стали якісь більш …виважені..для нету це вбивство…писати треба про все..ви ж ПРО ВСЕ…ЩОБ БОЯЛИСЬ чинуші, прокурори та інша наволоч красти!

 2. 555

  Чому Ви так “свободівців” не любите? Навіть коли подаєте матеріал про них, їхній же, в заголовку підколите так, що весь піар коту під хвіст…Краще б з ними дружили..а то в міській організації, розказував брат, дивляться на ваш сайт, як на ворогів народу

 3. Руслан

  Вітаю! Ви молодці! Так тримати! Ви найкраще “опрацьовуєте” прес-релізи! Наголоси такі розтавляєте, що аж від сміху живіт болить!

 4. gtnhj

  Навіщо Ви дизайн змінили? Раніше був простий, але зрозумілий..а тепер..стільки наворотів..важко щось знайти…

 5. Znak

  Вам тепер прикурки дають інші сайти..дивуюся, чому такі ніякі веб-ресурси у Вільного життя, Свободи, Тернополя вечірнього…Тернопіль ще гниле місто..от почитайте сайти Донецька, Харкова…там маштаб…Тернопіль – глухе село без газу

 6. Оля, студентка-випускниця, а якого факультету - викусіть...

  А мій дядько Василь розказував, що лише “Про все” надрукувало їхнє звернення…В них в Перемозі директор-хабарник…підприємці не можуть його позбутися..мер не знає..то у всіх газетах підприємцям відмовили безкоштовно надрукувати скаргу, а в про все зразу поставили.. В одній газеті хотіли стільки ж як на шубу вони скидались коханці директора…казав дядько, що через тиждень нагадали собі, що забули тим журналістам з “Про все” навіть подякувати…всі ми люди…З того часу й читаю про все, бо тут ще може проста людина правду знайти…газет тепер багато, влада не зважає…то хоч вибалакаються такі як мій дядько..он одна газета писала, як ми страйкували в політесі..і що, думаєте допомогло? тепер ще більше хочуть загнуздати студентів..а ще противно, що старі пердуни тримають таких тупих аспіранток і магістерок тільки через одне місце…одного завкафедрою недавно випадково засікли, як тискав … І коментарі тут всі дають…якщо непрешелепкуваті! Треба буде написати, як через мінет можна стати аспіранткою

 7. Саня..

  Та всюди викладачі хабарники..он у нас в пед що твориться..бєспрєдєл.. а в моєї дівчини в в ющенковій конюшні вообще атас…один дурік не хоче грошей..лише…то його вже тричі ловили, били..і шо..далі с*ка своє падло робить..

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.