Заслужено став заслуженим

Поділитися

Тернопільського поета Сергія Сірого краяни знають не тільки як автора двох нашумілих збірок еротичної поезії «Твоє тіло – наркотик» та «Пожежа тіл», а й як одного із творців улюбленої багатьма пісні «Наш Тернопіль», котра завдяки народному визнанню стала своєрідною візитівкою міста – «казки, в якій ми живем».

Перу Сергія Сірого належать більше 200 віршів, що покладені на музику і нині звучать на українській естраді. Його пісні з успіхом виконують імениті виконавці та юні «зірочки». Сам поет з великим задоволенням пише для дітей. Не випадково цими днями його запросили на XII Всеукраїнський фестиваль сучасної української естрадної пісні, танцю та інструментальної музики “Дитячий пісенний вернісаж – 2011”, який проходив на Київщині, у славетному місті-курорті Ворзель. І там на Сергія Сірого чекав сюрприз. Президент творчої спілки «Асоціація діячів естрадного мистецтва України», віце-президент Міжнародної спілки діячів естрадного мистецтва, член Національного музичного комітету України/ЮНЕСКО Віктор Герасимов викликав поета-пісняра на сцену і повідомив, що за значний особистий внесок у розвиток естради та вагомі творчі здобутки йому присвоєно почесне звання «Заслужений діяч естрадного мистецтва України».

– Сергій Сірий став першим тернополянином, котрий отримав таку високу спілчанську відзнаку саме за творчість в царині естради та за активну популяризацію фестивального мистецтва, – каже наш земляк, головний режисер творчої спілки «Асоціація діячів естрадного мистецтва України», заслужений діяч мистецтв України Євген Ваврик. – І не дивно. Адже пісні на слова поета-пісняра «Українська родина», «Пісенні Медобори», «Хотинський піснецвіт», «Ліра Гіппократа», створені у співавторстві з відомим київським композитором Леонідом Попернацьким, є музичними візитками однойменних всеукраїнських мистецьких фестивалів.

 

Нам 4 роки

Існуюча система надання соціальних послуг: шляхи вдосконалення та реформування по-тернопільськи