Початкову вартість частини нежитлового будинку (побутового корпусу) площею 1611,4 кв.м у Монастириську зменшено на 30 %

Поділитися

На 18 квітня 2011 року в  РВ ФДМУ по Тернопільській області заплановано проведення повторного продажу на аукціоні об’єкта групи А державної форми власності – частини нежитлового будинку (побутового корпусу) площею 1611,4 кв.м., що знаходиться на балансі ВАТ «Українська тютюнова компанія» у Монастириську. Об’єкт буде продаватися із зменшенням початкової вартості на 30%.

Початкова вартість продажу частини нежитлового будинку (побутового корпусу) площею  1611,4 кв.м   з урахуванням ПДВ складає 538 тисяч 5 гривень.

Частина нежитлового будинку (побутового корпусу) знаходиться у місті Монастириська на вул. Шевченка, 15. Об’єкт перебуває на балансі ВАТ «Українська тютюнова компанія» і розташований на  території відкритого акціонерного товариства.

До складу об’єкта входить кілька приміщень, які розташовані на 1-му, 2-му, 3-му поверхах триповерхової будівлі 1-ї групи капітальності. Будинок має дві сходові клітки, які виходять на внутрішню територію ВАТ «Українська тютюнова компанія» та на центральну вулицю міста, що вигідно для ведення бізнесу.

Приміщення можна використовувати для облаштування: офісів, актового залу  ( з кінопроекційною),  їдальні,  а також інших потреб.

Земельна ділянка, на якій розміщений побутовий корпус, знаходиться у межах ділянки, переданої в постійне користування ВАТ «Українська тютюнова компанія».

Умовами продажу передбачено, що покупець на власний розсуд може  визначати подальше використання об’єкта, а також самостійно вирішувати (відповідно до чинного законодавства) питання землекористування .

Останній день прийому заяв:  14 квітня 2011 року.

Повна інформація про об’єкт аукціону надрукована у газеті «Відомості приватизації» № 10-11 від 16 березня 2011 року.

Служба з організації та проведення аукціону: Регіональне відділення Фонду державного майна України по Тернопільській області, вул.Танцорова,11, м. Тернопіль, тел. (0352) 25-39-88.

Знижено вартість пакета акцій ВАТ «Хоростківський КХП»

Людські бажання