Роль соціальних педагогів в профорієнтації школярів

Поділитися

Сьогодні в приміщенні Тернопільської ЗОШ №11 пройшов семінар для соціальних педагогів загальноосвітніх шкіл м. Тернополя на тему «Соціально-психологічний супровід допрофільної підготовки і профільного навчання школярів в аспекті професійної орієнтації».

Відкрила семінар соціальний педагог ТЗОШ №11 Мар’яна Крет, наголосивши на важливій ролі роботи соціальних педагогів в процесі професійного становлення та самовизначення молоді в процесі шкільних занять.

На семінар були запрошені спеціалісти Тернопільського міськрайонного центру зайнятості. Фахівець центру зайнятості Галина Приступа доповіла про роль надання якісних профорієнтаційних послуг службою зайнятості.

Галина Приступа наголосила: «Профорієнтація в шкільній системі – багатоскладовий процес, який має включати в себе професійну інформацію, професійну консультацію, професійне виховання та професійну діагностику. Професійним вихованням в більшості займаються класні керівники, а інші складові забезпечують психологи, соціальні педагоги та спеціалісти служби зайнятості»

«Ми повинні йти в ногу із часом, де світ професій змінюється, так само і змінюються вимоги до працівника. Саме допомога в профорієнтації шкільної молоді є одним із напрямків діяльності служби зайнятості, який постійно удосконалюється наданням різноманітних послуг. Це насамперед здійснення виїздів до навчальних закладів із використанням СОТЗ «Мобільний центр профорієнтації», проведенням професіографічних екскурсій, презентацій навчальних закладів та ін.», стверджувала заступник начальника відділу активної підтримки ТМРЦЗ Галина Приступа.

На завершення семінару усі учасники одностайно зробили висновок: «Тільки тісна співпраця може дати позитивний результат в професійному становленні школяра, в майбутньому висококваліфікованого професіонала».

За які університети в Тернополі візьметься Табачник?

У тернопільській школі №3 відкрили пам’ятну дошку Ігорю Киналю