У тернопільській школі №3 відкрили пам’ятну дошку Ігорю Киналю

Поділитися

17 березня у тернопільській ЗОШ №3 відбулося урочисте відкриття пам’ятної дошки учню цієї школи, українському миротворцю, заступнику командира оперативного взводу Спеціального миротворчого підрозділу МВС України в Косово, старшому лейтенанту внутрішніх військ Ігорю Киналю, який загинув 17 березня 2008 р. від численних осколкових поранень, після зіткнення супротивників проголошення незалежності Косово з поліцейськими силами ООН в Митровиці (Косово). Сьогодні виповнилося три роки з дня його смерті, проте батьки, вчителі, друзі і досі пам’ятають його.

Участь в урочистостях, з нагоди вшанування пам’яті про мужність нашого співвітчизника взяв заступник міського голови з гуманітарних питань Леонід Бицюра:

“Ігор з тих людей, які не бояться перешкод і не опускають руки перед труднощами. Орден “За мужність” – відзнака, яка належить йому по праву. Пам’ятати про нього та про його сміливість – це те, що в наших силах зробити для нього. Хотілося б, щоб таких мужніх і відданих юнаків ставало більше”, – повідомляє сайт міської ради

Роль соціальних педагогів в профорієнтації школярів

Нарешті Надалу ніхто не буде заважати. Нібито працювати