Роман Заставний про Сергія Надала

Поділитися

Офіційна позиція голови обласної організації Політичної партії «За Україну!» Романа Заставного


Останнім часом міський голова Тернополя Сергій Надал дозволяє собі давати коментарі та вчиняти дії, які не личать мужньому та зрілому політику, якого обрали, щоб очолювати громаду.

Йдеться про наміри місцевої влади вигнати з приміщення громадську приймальню Народного депутата України В’ячеслава Кириленка. Про таку перспективу ми дізналися з уст міського голови під час прямого ефіру на одному з місцевих телеканалів, хоча звернення пана Кириленка на продовження договору було відправлене в міську раду ще в січні місяці, і на нього досі немає відповіді.

Це чи не єдина приймальня політика, яка дійсно працює, наша партія займає активну політичну та громадську позицію – може саме тому це слало більмом в оці місцевої влади.

Враховуючи ситуацію, яка складається з приміщенням, в якому розташований офіс нашої партії, я авторитетно заявляю:
–       Ми готові переїхати з цього офісу лише після того, як з приміщення 4-ї школи будуть виселені всі орендарі, а вивільнені кімнати будуть пристосовані до навчально-виховного процесу.

–       Ми готові переїхати в одне з двох приміщень (а саме на вул. Коперніка), яке абсолютно безкоштовно вже протягом багатьох років займає ВО «Свобода».

Вважаємо, що позиція влади повинна будуватися на нормах Закону, який не лише треба виконувати, але деколи просто знати про його існування.

17 березня в конференц-залі обласного центру зайнятості відбувся семінар з соціальними партнерами на тему «Шляхи сприяння зайнятості сільського населення»

У Тернополі міський стадіон носитиме ім’я Романа Шухевича?