Роман Заставний звернувся до прокурора міста з вимогою прореагувати на невиплату заробітної плати працівникам журналу «Освітянин»

Поділитися

До депутата міської ради від партії «За Україну» Романа Заставного звернулися працівники журналу «Освітянин», які поскаржилися на невиплату їм заробітної плати.
За словами працівників редакції, цього року вперше в історії функціонування журналу склалася парадоксальна ситуація: грошей в бюджеті на момент його прийняття не виявилось. Таким чином, вже понад 2 місяці люди працюють, але не знають, що їх чекає завтра.
«Мене обурює ставлення влади до тернополян, – коментує Роман Йосипович. – Якщо грошей нема – треба мати мужність це визнати та пояснити людям, куди їхні гроші поділися».
За словами депутата, влада повинна примножувати всі надбання, які творяться жителями міста.
Депутат звернувся з депутатським зверненням на ім’я прокурора міста з вимогою вжити невідкладних заходів для виплати зароблених коштів працівникам журналу «Освітянин».
«Ці люди стали заручниками ситуації, тому обов’язком влади є їм допомогти в цій штучно створеній ситуації», – наголосив Роман Заставний.

На Тернопільщині завершується приписна кампанія

Чортківщина буде без світла