Тернопіль – 4-й в рейтингу українських міст

Поділитися

Журнал «Коментарі» на своєму сайті оприлюднив зведену інформацію за 2010 рік про рейтинги українських міст (http://money.comments.ua/monitor/2011/03/18/239572/reyting-razvitiya-45-krupneyshih.html#).

Дані бралися в органах статистики та в меріях міст-учасників рейтингу.

Тернопіль посів четверте місце за рахунок порівняно хорошій демографічній і екологічній ситуації. Крім того, він на другому місці за рівнем міських видатків на фізкультуру і спорт (пригадаємо оновлений Палац спорту, тренувальну базу в мікрорайоні «Пронятин», реконструкцію міського стадіону, участь в Євро 2012) і на третьому — за фінансуванням освіти, входить в трійку міст з найнижчим рівнем злочинності і займає шосте місце серед міст з найвищими темпами житлового будівництва і найнижчим рівнем заборгованості з зарплат (правда, і при найнижчому рівні самих зарплат). Якщо би міська влада більше уваги звертала на стан доріг, зараз в основному дуже поганий, місце Тернополя в рейтингу могло би виявитися ще вищим.

Коментуючи досягнення міста під час свого перебування на посаді міського голови, Роман Заставний зазначив, що тенденція для нього є приємною.

«В жовтні минулого року ми також брали участь в рейтингуванні, яке проводила «Інвестиційна газета» разом з агентством «Кредит-рейтинг» і Кабінетом Міністрів України, де посіли 3 місце в загальному рейтингу міст України. – пригадує Роман Йосипович. – тому четверте місце за оцінками газети «Коментарі» – це підтвердження доброї тенденції розвитку нашого міста і бажано, щоб вона зберігалася і надалі».

Роман Заставний каже, що 2010 рік, дані за який лягли в основу рейтингу, був складним, але влада під його керівництвом не лише втримала ситуацію, але і показала динаміку в розвитку.

«Мені досі незрозуміло, навіщо в Тернополі створили муніципальну поліцію, адже і за рейтингами журналу «Фокус» (ми брали в ньому участь протягом 4 попередніх років) і за рейтингами «Інвестиційної газети» і газети «Коментарі», Тернопіль посідає найвищі місця за найкращою криміногенною ситуацією», – дивується пан Заставний.

За словами колишнього мера, він бажає новій владі не втратити тих здобутків, які напрацьовувалися роками та ще наполегливіше покращувати показники життя мешканців у нашому місті.

Студентка Тернопільського національного економічного університету Наталя Загребенюк переможець Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

Почалося! Першу в цьому році смерть від “свинячого” грипу зареєстрували на Тернопільщині