Тернопіль у п’ятірці лідерів

Поділитися

Сьогодні Тернопіль – у п’ятірці в рейтингу розвитку міст України, укладеного виданням “Коментарі”. Також Тернопіль входить у трійку міст з найнижчим рівнем злочинності і займає шосте місце серед міст з найвищими темпами житлового будівництва і найнижчим рівнем заборгованості по зарплаті.

Ще зовсім недавно Тернопіль очолила нова команда. Чимало вагомих проблем тернополян уже позаду. Зокрема, вдалося суттєво покращити освітлення вулиць Тернополя. При цьому міська рада здійснила економію бюджетних коштів завдяки використанню енергоощадних ламп. Для бюджету міста ця економія складає близько 100 тис. грн. на рік. Відмовилися від практики попередників – часткового вимикання світла у нічний час. Здійснюється громадський контроль за діяльністю ЖЕКів – якістю та своєчасністю їх роботи. Вже передбачено фінансування побудови сучасного сміттєпереробного заводу. Тому Тернопіль не потопатиме більше у смітті.

– І це лише початок, – запевняє міський голова Тернополя Сергій Надал. – За сто днів неможливо вирішити усі нагальні проблеми, які є в місті. Однак зробити вже вдалося чимало. І сьогодні Тернопіль – вже у п’ятірці в рейтингу розвитку міст України, укладеного виданням “Коментарі”. Це не може не тішити. Ми зробимо все, щоб рейтинг нашого міста надалі лише зростав.

Завдяки хорошій демографічній та екологічній ситуації Тернопіль виявився першим із західноукраїнських обласних центрів. Також він входить у трійку міст з найнижчим рівнем злочинності і займає шосте місце серед міст з найвищими темпами житлового будівництва і найнижчим рівнем заборгованості по зарплаті.

До речі, десяте місце у рейтингу посів Івано-Франківськ. Львову дісталося 12 місце. 17 і 20 місця відповідно посіли Рівне та Ужгород, 21 – Луцьк. Всього у рейтингу – 45 міст України. Перший у рейтингу Київ. повідомляє сайт міської ради.

Чи довіряєте Ви цьому рейтингу? Прокоментуйте

На підтримку Василя Шкляра!

«Чарівна зачіска – 2011»