111

З березня 2011 клієнти передплаченої форми обслуговування «Київстар» зможуть телефонувати по 0,00 грн/хв. та відправляти 100 SMS на номери мереж «Київстар», «Beeline-Україна» та «Голден Телеком» за 10 грн з новим тарифом «Довгі розмови».

Щоразу поповнюючи рахунок на суму 30,00 грн. і більше, клієнти тарифного плану «Довгі розмови» зможуть безкоштовно спілкуватися та надсилати 100 SMS-повідомлень на номери абонентів мережі «Київстар», «Beeline-Україна», «Голден Телеком» упродовж 30 днів з моменту поповнення рахунку. Після кожного поповнення особового рахунку з основного балансу клієнта автоматично справляється абонентська плата в розмірі 10,00 грн.

Після закінчення 30-денного строку та за відсутності факту поповнення рахунку на суму 30,00 грн. і більше буде діяти інша тарифікація послуг.

Телекомунікаційні послугиТариф
Абонентна плата, грн10,00
Акційний тариф на дзвінки на номери мереж «Київстар», Beeline та «Голден Телеком»  (упродовж 30 днів з моменту поповнення рахунку на 30 та більше гривень), грн/хв.0,00 грн
Кількість тарифних SMS для відправлення на номери абонентів «Київстар», Beeline та «Голден Телеком» (упродовж 30 днів з моменту поповнення рахунку на суму 30 та більше гривень)100 SMS по 0,00 грн
Плата за з’єднання дзвінка, грн 0,35
Дзвінки на номери мереж «Київстар» та Beeline (після закінчення 30-денного строку), грн/хв.0,35
Дзвінки на номери інших операторів мобільного та фіксованого зв’язку України, грн/хв.0,85
Плата за з’єднання дзвінка, грн0,35
SMS на номери операторів мобільного зв’язку України, грн, за повідомлення0,50
МMS на номери операторів мобільного зв’язку України, грн, за повідомлення1,00
Інтернет GPRS, грн/Мб6,00

Детальну інформацію щодо умов тарифного плану «Довгі розмови» можна отримати за адресою: http://www.kyivstar.ua/personal/prepaid/tariffs/long_conversations/

Тарифікація дзвінків у тарифному плані «Довгі розмови» – щосекундна, починаючи з першої секунди розмови.

Замовити новий тарифний план можна за коротким номером 477 або у системі самообслуговування «Мій Київстар». За першу зміну діючого тарифного плану на тарифний план «Довгі розмови» плата не справляється. Будь-яка чергова зміна діючих тарифних планів на тарифний план «Довгі розмови», а також перехід на нього абонентів тарифних планів «25 мільйонів», «Тримайте зв’язок», «Спілкуйтесь без меж» або «Свобода» коштує 15,00 грн.

Усі тарифи вказані з урахуванням ПДВ. Додатково утримується збір до Пенсійного фонду України у розмірі 7,5% від вартості послуги без урахування ПДВ.

«Київстар» потурбувався, щоб клієнти могли спілкуватися у найбільшій мобільній спільноті за вигідними цінами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.