111

У Кременецькій загальноосвітній школі № 4 відбувся профорієнтаційний семінар для батьків восьмикласників із використанням програмно-апаратного комплексу «Профорієнтаційний термінал», організований фахівцями райцентру зайнятості.

Провідний спеціаліст РЦЗ Надія Гонта ознайомила присутніх з послугами служби зайнятості молоді, розповіла про важливість впливу батьків на професійне визначення їх дітей, взаємодію освітян та спеціалістів служби зайнятості в напрямку орієнтації школярів на свідомий вибір професійного шляху.

– Професійне самовизначення учня є однією з найважливіших складових його майбутнього самостійного життя. А це нелегке завдання. Тому велике значення має те, наскільки поінформовані батьки про сучасний ринок праці, види трудової діяльності та вимоги професій до людини, правила вибору дитиною майбутнього фаху, – сказала Надія Михайлівна.

Розповідаючи про профорієнтаційний термінал, вона зазначила, що комплекс містить різні інформаційні блоки з відповідними порадами батькам, тестами на визначення професійних нахилів та уподобань дітей, з даними про підприємства, які пропонують вакансії та навчальні заклади, де можна здобути затребувану нині на ринку праці професію тощо.

Присутні зацікавилися терміналом, деякі з них спробували попрацювати в ньому.

Психолог школи Наталія Герасимович наголосила, що ідеальний вибір професії – це коли вимоги професії співпадають з особистісними якостями людини ї її можливостями, а також потребами ринку праці. І в цьому дітям необхідна розумна допомога дорослих, зокрема батьків.

Класний керівник Марія Петручок подякувала фахівцям райцентру зайнятості за співпрацю у підготовці учнів до вибору майбутньої професії та висловила впевненість, що такі спільні профорієнтаційні заходи принесуть позитивні наслідки у розвитку професійного потенціалу молоді.

2 comments

  1. zxcvb

    Що може допомогти Кременецький ЦЗ , а нічого. Директора- пенсіонера ( хамеліона) при любій владі випливає ( башляє) добре і тримають начебто немає в Кременці молодих перспективних , При бютівцях заплатив добряче Деревляному і Федишеній то продовжили і без погоджень адміністрацій (обласної і районної). А перед виборами вдало вскочив у Партію регіонів тож і дальше продовжили. А то,що знущається і відмиває кошти ніхто нехоче бачити.Піар проводити він вміє.,а толку немає ніякого.

  2. Михайло

    Який робот,тебе напевно за мішок полови проміняли. Вчителям треба за неуків зарплату зрізати, як колись на заводі за брак.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.