Азарову поставили нуль і сказали повернути зарплату!

Поділитися

Рік правління уряду Миколи Азарова сьогодні оцінювали політичні партії, громадські організації, представники громадськості Тернопільщини. У Тернополі за участю представників «За Україну!» відбувся круглий стіл: «Рік уряду Азарова: оцінка регіонів».

Учасники круглого столу запевняли, якщо у 2009 році в Україні була криза, то вже в 2010 ця криза перейшла у катастрофу. Підставою для такого висновку є не лише показники в гуманітарній сфері, а й в економіці. Українські школи закривають, історію переписують, продукти харчування дорожчають, над державою витає дух політичних репресій.

«Чи може в демократичній країні за підсумками минулого року в тюрмах, у СІЗО випадково загинути 500-600 осіб? Чи можуть в демократичній країні переслідуватися люди за політичними мотивами? Я не тільки говорю про тризубівців, я говорю про поетесу Матіос, про історика Забілого, директора тюрми Налонського. Тобто, конкретні факти, котрі говорять, про те, що в даному випадку, ті люди, які мають у гуманітарній сфері  погляди, які чимось вирізняються від провладних, можуть піддатися репресіям» – наголосив координатор «За Україну» Степан Барна.

З рік часу Янукович отримав усі віхи управління країною, сформував свій підконтрольний уряд, але і така повнота влади привела Україну до жалюгідних результатів. У владі регіоналів за 2010 рік розчарувались навіть ті люди, які за них голосували.

Як зазначив Степан Барна – краще говорити мовою фактів.  За його словами, уряд Азарова за рік правління збільшив своє фінансування на 11 відсотків, а генпрокуратури – майже на 78 відсотків. У 2009 році зовнішній борг кожного українця становив близько 868 доларів, а у 2010 році ця цифра зросла до 1180 доларів. Чорноморський флот стоятиме у Криму із «доброї волі» Януковича та Азарова аж до 2042 року, та попри це ціна газу для України – така ж, як і для Європи, 250 доларів за тисячу кубометрів. «Завдяки» податковій реформі реєстрація нових підприємств у державі зменшилась на 60 відсотків, тобто тіньова зайнятість людей зросла майже на 40 відсотків. І це лише деякі із «заслуг» уряду Азарова.

Загалом, присутні на круглому столі за роботу уряду Миколи Азарова впродовж року поставили оцінку – нуль і запропонували урядовцям повернути державі, гроші виплачені їм в якості заробітної плати впродовж року.

Труїв земляків фальсифікованим алкоголем

У Кременці робот допомагає батькам обрати професію для дітей