У Почаєві увірували в “термінал”, а не Лавру?

Поділитися

У Почаївській загальноосвітній школі Кременецького району відбулася акція “Випускник-2011” на тему: із використанням програмно-апаратного комплексу «Профорієнтаційний термінал». Захід організували фахівці районного центру зайнятості.

Провідний спеціаліст відділу активної підтримки безробітних РЦЗ Надія Гонта розповіла старшокласникам про послуги державної служби зайнятості молоді, типи професій та ті з них, які користуються попитом на сучасному ринку праці, правила вибору майбутньої трудової діяльності. Підлітки мали нагоду ознайомитись з «Барометром професій», описом та вимогами тієї чи іншої професії до людини, навчальними закладами, де їх можна здобути, а також переглянути відеофільми про робітників різних фахів.

Старшокласники взяли активну участь у дискусії щодо професійного становлення молодої людини, їх цікавила реальність працевлаштування за обраними ними професіями та те, які спеціалісти сьогодні є найбільш затребуваними і високооплачуваними. Викликала інтерес школярів й розповідь про сучасні професії, які нещодавно з’явилися на ринку праці.

В рамках акції відбулось практичне заняття, під час якого школярі ознайомилися з інформаційним наповненням програмно-апаратного комплексу, вчилися знаходити довідкові матеріали та поради з вибору фаху, проходити тестування, грати в профорієнтаційні ігри.

– За допомогою електронного профорієнтатора діти дізнаються про власні нахили та здібності до того чи іншого виду діяльності, – сказала шкільний практичний психолог Елла Струк. – Найбільше терміналом користуються старшокласники, адже питання вибору професії є надзвичайно важливим і має вирішуватися свідомо, виважено, маючи якнайбільше інформації про фаховий світ. Важливо, що сьогоднішня молодь почала реально оцінювати не тільки престижність професії, але й свою долю після закінчення навчання.

На завершення заходу педагогічний колектив школи подякував фахівцям районного центру зайнятості за співпрацю та висловив сподівання на подальшу спільну профорієнтаційну роботу з учнівською молоддю.

 

Померла Людмила Гурченко

Як тернопільським політикам зробити ефективний старт кампанії на мажоритарному окрузі?